загрузка...
Головна : Новини

Жива вода від "Coral Club Int"

, 20:56
0 263

Компанія "Coral Club Int" є невичерпним джерелом інформації. Величезна база знань, зібрана за багато десятиліть, а також передові наукові досягнення вчених компанії приходять на допомогу всім охочим стати на дорогу здоров'я.

Старання освічених, цілеспрямованих, сильних духом і тілом людей, яких об'єднала компанія "Coral Club Int", спрямовані на досягнення гармонії з природою і внутрішньої гармонії.

Продукція компанії "Coral Club Int не є переліком ексклюзивних, зроблених з природних компонентів БАД, які надають всебічне влиянние на людський організм. Це повна,  продумана, самодостатня ідеологія оздоровчих технологій - ціла філософія здоров'я. До речі, в Україні продукцію компанії "" ви можете замовити на сайті: coral-ukr.in.ua.

Всім людям зрозуміла філософія, яка базується на природних, зовсім нескладних способи зміцнення і відновлення здоров'я. Для свого засвоєння вона не вимагає ніякого спец. освіти. Основоположні принципи філософії компанії "Coral Club Int" це: захистити, очистити, нагодувати і напоїти.

Не так давно, вчені почали говорити про інформаційному впливі води, пам'яті води, структурі води, "живій" і "мертвій" воді. Напевно, кожна освічена людина чув висловлювання типу: вода є не тільки набором фізико-хімічних складових, а також вона повідомляє людям безліч енергетичних та інформаційних сигналів, людина є "одухотвореною водою", абсолютно всім клітинам потрібна вода, життя з'явилася в море, у водному середовищі в тілі мами формується ембріон.

Продукти компанії "Coral Club Int", які змінюють якість води, дають можливість реально повноцінно напоїти цілющою водою організм будь-якої людини. Найвідомішим продуктом компанії є "Кораловий кальцій" (кишеньковий водний фільтр), який нормалізує такі параметри води, як: рН (кислотно-лужний баланс), ОВП (окисно-відновний потенціал), поверхневий натяг, роблячи дані показники максимально наближеними до властивостям людської крові, що, в свою чергу, дає можливість будь-якої якості воду зробити "живий".

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ