Головна : Новини

SPA-крісла: головні особливості

, 23:52
0 230

Різновидів відомого косметичного обладнання є дуже багато, але всі вони класом і функціоналом відрізняються один від одного. Наприклад, нині дуже популярні крісла класу комфорт, універсал і навіть бізнес-класу. Моделі саме останнього ряду характеризуються тим, що мають високу вартість, але при цьому вони відповідають всім сьогоднішнім вимогам саме в плані технологічності і забезпечення потрібного зручності клієнта і майстра. Сьогодні ми з вами коротко розглянемо головні особливості SPA-крісла, яке належить до бізнес-класу.

 Унікальні технології

Всі моделі СПА-крісел, які належать до бізнес-класу розроблені спеціально для того, щоб проводити SPA-процедури та інші косметологічні послуги, зокрема й ті, які стосуються педикюру. В даному обладнання обов'язково повинні бути встановлені унікальні і сучасні системи, які забезпечують максимальний комфорт кожного клієнта, а також ті, які дають можливість поєднувати кілька процесів одночасно. До речі, якщо вас цікавлять , то більше інформації ви можете дізнатися на сайті: http://greiner-salon.ru/products/spa/.

Конструкція крісел бізнес-класу

Форма SPA-крісла дає можливість значно економити простір, але при цьому гарному якості підходить для клієнтів, які мають будь зростання і комплектації. Обов'язково у верхній головної частини повинна бути встановлена спеціальна невелика подушка, яку потрібно регулювати для того, щоб створити великий комфорт клієнта. Основу обладнання також становить особливий матеріал, який протягом довгого часу надійно прослужить майстру і не принесе якихось складнощів безпосередньо у догляді. Спеціальна просочення завжди захистити його від агресивних речовин і різного роду рідини. Не менш важливу роль відносять і підлокітникам та відділенням для ніг. Вони регулюються в залежності від того, які особливості статури кожного клієнта. Також з використанням такого SPA-крісла можна просто проводити терапію світловими променями, що сьогодні користується величезним попитом.

 

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ