Головна : Новини

Вибираємо електрошокер

, 11:51
0 274

На ринку сьогодні уявлень великий асортимент сучасних моделей електрошокерів з дуже різними технічними характеристиками, серед яких можна підібрати собі найбільш підходящий, орієнтуючись на свої бажання і потреби. До речі, придбати собі електрошокер ви можете .

За якими параметрами потрібно вибирати електрошокер?

Основними параметрами електрошокера, які впливають на вибір потенційних покупців, є розміри цього пристрою, потужність і тип використовуваного в ньому джерела живлення. Є, звичайно, і деякі інші відмінності шокерів між собою, але на них рідко звертають увагу.

  • Найбільш затребуваними вважаються шокери з категорії кишенькових, розмір і вага яких порівняна з мобільними телефонами. Прикладами таких виробів можуть бути моделі «Смерч-2» або «Оса-403 міні»;
  • Другу групу складають електрошокери, виконані у формі кийків різного розміру і ваги. Найбільшою популярністю у покупців користуються кийки-шокери «Оса-801» і «Оса-1001» довжиною понад 25 див. За формою і габаритами вони нагадують чоловічий зонт складаний або біту, ергономіка якої відмінно підходить для міцної чоловічої руки.

Живлення

Якщо говорити про тип джерела живлення, то це або акумулятор, або батарейки (одна або кілька). Звичайно, акумулятор більш практичний, так як може дати більшу кількість розрядів. Альо для бюджетних шокерів найбільше підходять батарейки, хоча вигода тут досить умовна.

Крім зазначених вище характеристик, істотне значення для шокера має потужність його розряду

Залежно від цього показника електрошокові пристрої поділяються на три класи:

  • Перший клас - це електрошокери найвищої потужності, які при правильному використанні гарантовано нейтралізують будь-якого агресора, будь то людина або тварина. Агресор відключається на 10-30 хвилин, а якщо врахувати те, що нападати повторно він навряд чи захоче, то цього буде більш ніж достатня, щоб уникнути розвитку небезпечної ситуації. Тривалість дії електрошоком в даному випадку не повинна перевищувати 3-х секунд, але зазвичай вистачає меншого годині розряду;
  • Електрошокери іншого класу потужності забезпечують практично такий же вплив на агресора, але для досягнення потрібного ефекту потрібно більше часу. Причому необхідно впливати на найбільш вразливі місця на тілі людини. До іншого класу шокерів відносяться моделі «Оса-88», «Оса-403 міні», «Смерч 2»;
  • Третій клас шокерів впливає на агресора більше психологічно, так як має слабкий електричний удар. Однак, відчувши електричний розряд, агресивно налаштована людина або тварина, скоріше за все, стримає свій запал і не захоче наражатися на небезпеку.

Зазначені вище види і категорії електрошокерів необхідно оцінювати з позиції їх зручності для майбутнього власника

Для повсякденного користування найкраще підходять кишенькові розрядники, які можна носити в кишені і кейсі або тримати в бардачку автомобіля. У таких пристроїв досить звичайний і зовсім не страхітливий вигляд, що забезпечить ефект несподіванки при їх використанні.

Серед кийків-електрошокерів слід виділити моделі, які мають високу потужність і велику міцність, що дозволяє вдарити агресора не тільки струмом, а й як звичайної палицею. Це - «Відбійник 2014», «X8 ​​Full Metal Vip», «Оса-A1 Metal Vip».

Чимало користувачів віддають перевагу легким і компактним шокер першого класу, що відрізняється високою потужністю: «Оса-800 pro» і «Оса-910" VIP "», а також «Гроза-5 pro» і, звичайно «TW-309 Гепард-II» .

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ