Головна : Новини

У гінекологів єдина мрія - щоб усі жінки прийшли на обстеження

, 17:33
0 242

Про будь-онкологічне захворювання лікарі кажуть: рак не страшний, поки молодий. Те ж стосується і жіночого здоров'я. І хоча, скажімо, патологію шийки матки видно майже неозброєним оком, і гінекологів статистика невблаганна: це захворювання на одному з перших місць за показниками смертності серед жінок працездатного віку. І кожен п'ятий, в якого діагностували рак, помирають до року.

Чому так?

Рак шийки матки - найбільш поширене онкологічне захворювання, з якими потрапляють на лікування. Онкогінекологи впевнені, не було б у них величезної кількості хворих, якщо б жінки раз у рік взяли собі за правило перевірятися у гінеколога. Ось така, мовляв, у лікарів мрія - щоб усі прийшли на огляд. При обов'язковому цитологічному обстеженні шийки матки (мазок розглядають під мікроскопом) є шанс не допустити розвитку злоякісної пухлини. І тут немає вікових обмежень - записуватися на прийом потрібно з того часу, як дівчина починає вести статеве життя. Адже останнім часом статистичні дані говорять, що рак шийки матки помолодшав: оперуються навіть двадцятирічні. До речі, якщо вам потрібна інформації про те, як , то знайти її можна на сайті: http://nmt33.ru/ginekolog.html.

Якщо нашим жінкам раз на рік потрібно дійти до гінеколога, то в Європі перевіряються один раз в три роки. Це тому, що такої кількості ракових хворих, як у нас, там вже давно немає. В європейських медколеджу та університетах перестали навіть показувати і вивчати раку шийки матки третьої та четвертої стадії. Немає необхідності.

У кожної жінки при виявленні патології повинні взяти мазок на атипові клітини, вірус папіломи людини та провести біопсію шийки матки. До речі, саме вірус папіломи людини може викликати передракові захворювання шийки матки. Якщо вірус підтверджений - проводиться лікування, його заганяють у стан сну, і якщо жінка буде ретельно стежити за своїм здоров'ям і постійно перевірятися - жодних проблем не буде відчувати. Адже рак шийки матки не розвивається миттєво. Йому потрібно 10-15 років, щоб нарешті сформуватися в страшний діагноз. Тобто щорічна перевірка необхідна, щоб виявити хворобу «в зародку», на клітинному рівні, в стадії так званої дисплазії. А її побачить звичайний лабіринт під мікроскопом, роблячи аналіз мазків, який беруть у кожної жінки.

Діагностується три типи дисплазії (дискомфорт і епітелію шийки матки), які відносяться до передракових станів: слабку, помірну і важку. Після непролеченной важкої дисплазії настає нульова стадія раку. І тільки тоді діагностується онкозахворювання стадію. При I-II - одужує, відповідно, 98% і 75-78% хворих, при III стадії - 50-60%, остання IV стадія - це метастази і розтікання ракових клітин по всьому організму. І тільки 13% справляється з недугою ... на час.

 

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ