загрузка...
Головна : Новини

Інновації в стоматології

, 23:45
0 359

Досить рідко сьогодні можна зустріти людину, яка жодного разу не був у стоматолога. Ми звертаємося до зубного лікаря для профілактичного огляду, для лікування, протезування або видалення зубів, для виправлення щелепних дефектів, позбавлення проблем з прикусом і тому подібне.

Сучасна стоматологія стрімко розвивається, і давно відійшли в минуле страшні бормашини з «приємним» звучанням, яких чи не кожен боявся в дитинстві. З кожним роком фахівці вдосконалюють і систему протезування зубів. А різні методики знеболювання і новітня апаратура роблять візит до стоматолога максимально комфортним і корисним. До речі, більше інформації про стоматології ви можете дізнатися і .

Нове імплантування зубів: що воно собою являє?

Імплантування зубів - це дійсно прорив в стоматології. Вона дозволяє пацієнтам відмовитися від застосування знімних протезів. На відміну від стандартного протезування при імплантування не потрібно обточувати сусідні зуби, не потрібно ставити мости або коронки.

Імплантування зубів дозволяє повернути гарну природну посмішку навіть тим людям, у яких немає ні одного зуба. Адже знімні протези - річ доволі незручна як фізіологічно, так і психологічно. Імплантат може прослужити пацієнту більше двадцяти років, і людині не потрібно переживати, що штучна щелепа може випасти, не потрібно обмежувати себе у вживанні твердої їжі. Також поліпшується естетика - імплантат виглядає як власний зуб.

Сам же імплантат являє собою штучну опору, яка виготовляється з біологічно сумісного з тканинами організму речовини і титанового гвинта, який імплантується в кістка верхньої або нижньої щелепи. На нього фіксується коронка, яка повноцінно замінює втрачений зуб. Загалом, процедура імплантації - це багатоетапний процес, результат якого залежить не тільки від лікаря, але і від пацієнта.

Адже існує ряд особливостей гігієнічного догляду за зубами в різний час після імплантації. Ще в початковій стадії, перш за все, необхідно усунути існуючі джерела інфекції в ротовій порожнині: лікувати карієс, позбутися зубного каменю, вилікувати ясна.
На користь імплантації свідчить і відсутність серйозних протипоказань до її застосування. Винятком є тільки важкі хронічні хвороби, онкологія і СНІД. Тимчасовим протипоказанням може бути і вагітність.

до Речі, на сьогодні вартість імплантування зубів - далеко не захмарна. З недавніх пір процедура «вживлення» зуба не є прерогативою тільки мільйонерів або голлівудських зірок.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ