Головна : Новини

Психіатр розповів, що найкраще дарувати дітям

, 13:52
0 231

Вирушаючи на пошуки подарунків, ми вибираємо те, що вважаємо буде корисним для наших близьких і рідних. Зайшовши в дитячий магазин за подарунком для дитини, не варто забувати і про його переваги. Варто зауважити, що для сучасного дитини Спайдермен або Гаррі Поттер став таким рідним і бажаним, як колись для нинішніх дорослих Крокодил Гена, Чебурашка або Вінні Пух.

Лікар-психіатр вважає, що дитині можна купувати будь-які іграшки, які батьки вважають за потрібне. Але як кожен батько, який хоче, щоб син був схожий на нього добрими якостями і захопленнями, звичайно ж, буде давати синові іграшки, які вважаю для нього корисними. Ті, які відповідають його культурі, мові, захопленням. Ну, наприклад, якщо тато любить кататися на лижах, то не буду ж дарувати йому набір посуду або щось подібне. До речі, якщо вас цікавить , то більше інформації ви дізнаєтесь на сайті: http://вызов-психиатра.рф.

Що стосується не зовсім реалістичних іграшок як, зелені зайці, або взагалі будь-яка іграшка, яка нібито і тварина, проте якась невідома науці, то їх дарувати дітям не бажано. Рожеві слони - це неспроможність тих фантазерів, які придумують такі іграшки. Вважаю, що чим менше дитина, тим менше їй потрібно ставити двозначні визначення. Тобто, питання: «Що таке добре, а що погано?» ми можемо обговорювати, коли людина дозрів до розуміння, що буває добре і погано. Але поки діти мислять категоричними термінами (конкретне мислення), а це десь до 11-12 років, - їм потрібно давати однозначні твердження моралі, культурі і художні. Це потрібно для того, щоб дитина мав уявлення про стабільність світу.

У здорової дитини межі в кількості іграшок не може бути. Якщо дитина каже: «Тато у мене вже багато іграшок. Більше не треба їх купувати », то таку дитину треба вести до психіатра. Тому що коли дитина починає себе обмежувати, вона починає думати, що когось об'їла або обікрала. А це вже комплекс неповноцінності. Нормально, коли дитина прагне до нескінченності, а ми даємо те, що йому потрібно.

Звичайно ж іграшки повинні бути нетоксичними. Однак, якщо мова йде про вибір іграшки для маленької дитини, то варто звернути увагу і на інші якості. Іграшка повинна бути приємною на дотик. Чим менша дитина, тим іграшка повинна бути більш округла, м'яка, ніжна. А вже старші діти вибирають те, що їм подобається.

Багато батьків купують своїм діткам військові іграшки: пістолети, автомати. Враховуючи вразливість дитячої психіки, виникає сумнів: такі ігри підуть їй на користь?
Поки існують війська, армії ці іграшки будуть мати значення. Звичайно, ми хочемо, щоб всі були пацифістами, однак це лише мрія. А в реальності є зброя. Тому, напевно, освоювати те, що не зовсім добре також потрібно.

Нормально, коли діти мають різні іграшки. Якщо в сім'ї насильство не практикується і не культивується, то здорова дитина знайде правильну форму для прояву своєї сили і мужності. Він може бачити себе в ролі скелелаза або космонавта. І в цьому проявити свою сміливість і відвагу. Стріляти не з гарпуна, а з фоторужья, як у мультфільмі про Простоквашино.

Але для того, щоб дитина робила правильний вибір і нормально розвивався, то батьки повинні приділяти достатню кількість часу. Гора іграшок ніколи не замінить дитині увагу, тепло і любов мами з татом.

 

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ