Головна : Новини

Смекта: застосування у дітей

, 13:54
0 225

Смекта - це ліки, що повинно бути у всіх домашніх аптечках. Воно стане в нагоді при проносі, отруєння, при дискомфорт у животі, дисбактеріоз і т. д. Але приймати даний препарат треба правильно.

Цей натуральний препарат отримують на о. Сардинія - це порошок, з якого готують суспензію безпосередньо перед вживанням, після чого приймають її всередину.

Після того, як Смекта потрапляє в ШКТ, вона на своїй поверхні осаджує гази та токсичні речовини, а далі виносить їх з людського організму. При всьому цьому переважна більшість корисних речовин, наприклад, мінеральні солі, даний препарат з організму не виводить. Паралельно Смекта сприяє відновленню захисних властивостей слизової оболонки ШЛУНКОВО - кишечник, шлунок і стравохід починають правильно перетравлюють їжу і працювати більш ефективно.

Як застосовувати Смекту дітям

В інтернеті на різних форумах можна знайти фрази: , але чи можна це робити? Відповідаємо: так, можна. Смекту призначають дітям навіть відразу після їх народження (якщо у новонародженого з'являються кишкові коліки та здуття живота). У трохи старшому віці різні порушення з боку ШКТ можуть розвиватися на фоні введення прикорму, порушень харчування і т. д. У всіх даних випадках педіатр може призначити вашій дитині Смекту. Але як би там не було, дитині до 1-го року без призначення лікаря самостійно нічого давати не можна.

В шкільному, а також дошкільному віці у дітей зустрічаються хронічні захворювання ШКТ і часті отруєння. При даних процесах лікар також призначає Смекту в їх складі комплексної терапії.

Дітям призначають Смекту в наступних дозах:

  • до 1 р. - у добу по 1-му пакетику, який поділений на кілька прийомів;
  • від 1 р. до 2-х років - у добу по 2 пакетика;
  • після 2-х років - у добу за 2 - 3 пакетики.

Вміст пакетика Смекти можна розчинити в: соку, дитячої молочної суміші, каші, воді, і т. д.

Даний препарат можна приймати в будь-якому віці. Доросла людина може взяти пакетик Смекти ще до приходу лікаря, а от дітям, особливо це стосується малюків до 1-го року, даний препарат краще давати тільки за призначенням педіатра.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ