Головна : Новини

Молодим сім'ям дадуть кредит на отримання квартир

, 19:10
0 268

Кредити надають собою важливу частину в житті кожної людини. Коли мова йде про , то тут, на жаль, одним вірним відповідей не обійдемося. Справа в тому, що у світовій практиці немає однозначної відповіді на питання: які бувають кредити.

Сьогодні це не так важливо, тому що багато людей, які вже неодноразово стикалися з банками, напевно, вже знають, на які потрібні вони можуть надаватися банком і на яких підставах. Тому сьогодні ми з вами дізнаємося про зовсім новий кредит для молоді.

Нагадаємо, що суть цієї програми полягає в тому, що шляхом надання пільгових кредитів молодим сім'ям зможуть отримати безвідсоткове житло. А це, як ми знаємо, дуже важко в нашій країні.

Ось що каже голова бюджетної комісії Віталій Першогуба в місті Рівне:
Ми будемо сподіватися, що в березні бюджет країни переглянуть, і будуть виділені кошти. Невелика сума коштів вже передбачена і в нашому міському бюджеті. Наскільки це дозволить молоді отримати житло - важко сказати. Тому, на думку членів бюджетної комісії, у цій ситуації більш релевантною була б компенсація відсотків.

Як зазначили члени постійної бюджетної комісії Рівненської ради, на компенсацію відсотків кошти з держбюджету виділили. Залишилося донести до рівненської молоді інформацію, як за цією програмою можна отримати кредит. Нагадаємо, в минулому році в районі вулиць Гагаріна та Струтинської вже побудували будинок на 48 квартир, з них 37 отримають молоді сім'ї.

Висновки

Добре, що держава має дбати про своїх людей, особливо це стосується молоді. Звичайно, що не тільки вони потребують того, щоб отримати кредит у банку майже безвідсотковий. Але все ж, наша країна намагається ступити на крок вперед серед інших країн світу. Удачі нам!

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ