Головна : Новини

Аерозольний пістолет Премєр-4

, 02:02
0 298

У нашому суспільстві до газової зброї неоднозначне і, як правило, зневажливе ставлення. Власники газових балончиків дуже часто повторюють, яку ж гидоту вони придбали, а власники газових пістолетів ховають їх подалі від сторонніх очей. Все це в 1-шу чергу пов'язаність язано з тим, що бандити дуже рідко боятися подібних засобів захисту і нападати у момент їх застосування не перестають. Але крім цього причини ще й криються і в самих власниках газової зброї. Їх проблема не в тому, що газова зброя неякісно або слабка, ​​в тому, що вони не вміють нею користуватися.

Аерозольний пістолет "Прем'єр-4" є справжнім проривом у сфері нелетальної газової зброї. Це новинка від тульського заводу «А + А», яка покликана максимально підвищити ефективність вашої самооборони! До речі, купити "Прем'єр-4" ві можете в інтернет-магазині: .

«Прем'єр-4» - це неймовірно дієвий, потужний і зручний аерозольний пістолет з приголомшливими тактико-технічними та експлуатаційними параметрами!

Модель зроблена на основі ультрапопулярного пристрою «Прем'єр». Нову модифікацію відрізняє:

  • Можливість зробити не 2, а 4 постріли без перезарядки;
  • Швидкозмінна додаткова обойма ще на 4 боєприпаси;
  • Інтелектуальний чіп управління, що визначає черговість використання БАМов і виключає осічки;
  • Збільшена дальність метання - до 7 метрів;
  • Покращена система прицілювання - вбудований лазерний цілевказівник;
  • Можливість у будь-який момент перевірити працездатність батареї завдяки спеціальному індикатору заряду.

Незважаючи на те, що новий «Прем'єр-4» зовні дещо схожий на травматичний пістолет, ліцензії на придбання він не вімагає, пристрій можна вільно переносити і застосовувати для захисту свого життя.

Дана зброя не підходить для стрільби травматичними набоями, вона працює виключно на перцево-іррітантних міні-балончиках БАМ.000 18х55, безпечних для життя вашого супротивника, але гранично ефективних через підвищений вміст отруйної речовини - 4.5 мл

У використанні зброя схожа на звичайний пістолет, оборонятися нею можна будь-якою рукою. «Прем'єр-4» найзручніше використовувати разом з фірмовою кобурою.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ