Головна : Новини

Як правильно вибрати меблі для маленької вітальні: 10 практичних порад

, 01:05
0 343

Елегантність і стиль не залежать від розміру простору. Ідеальна маленька вітальня повинна бути чистою і лаконічною, оформленою в нейтральних тонах і з мінімальною кількістю меблів. Це зовсім не означає, що вона буде нудною, адже навіть в обмеженому просторі можна створити інтер'єр з характером. До речі, придбати якісні меблі для вітальні ви можете в інтернет-магазині: .

Не обмежуйтеся маленьким розкладним диваном

Маленька площа не означає, що потрібно обставляти її маленької меблями. Великий зручний кутовий або секційний диван набагато ефективніший, ніж його невеликі побратими. Прості форми і світлий нейтральний колір дозволять великим меблям відмінно вписуватись в простір і стати ключовим елементом дизайну.

Максимально ефективно організуйте місце для зберігання

У невеликих віталень місця для зберігання, як правило, мінімальні або зовсім відсутні. Вичавлюйте все з маленької кімнати, використовуючи стіни від підлоги до стелі, і додаючи журнальні столики, отоманки і пуфи, які виконують подвійну функцію.

Додавайте прозорих елементів

Журнальні столики і полиці зі скла або прозорого пластику чудово працюють у невеликих приміщеннях і створюють ілюзію вільного простору.

Вибирайте меблі без підлокітників

Меблі без підлокітників творять справжні чудеса в невеликих просторах. Крісла та дивани без підлокітників ідеально підходять для маленьких віталень, оскільки вони виглядають більш відкритими і легкими. Для зручності можна доповнити їх вузькими валиками або подушками.

Використовуйте низькі меблі

Щоб створити візуальний простір, використовуйте низькі меблі з простими і чіткими лініями. Щоб кімната при цьому не виглядала занадто порожньою по вертикалі, додайте картину або фотографію на стіну, вузьку підлогову вазу або високий торшер.

Вибирайте меблі на ніжках

Навіть невеликі ніжки візуально зроблять меблі легшими і дозволять розширити простір маленької кімнати.

Використовуйте відкриті полиці і стелажі

Закриті стелажі візуально висувають стіни вперед, а отже, тільки ще більше зменшують розміри кімнати. Тому в маленькій вітальні краще використовувати відкриті полиці і стелажі, і при цьому не заповнювати їх до відмови, щоб не створювати безлад і візуальний шум.

Примусьте темні меблі працювати

При оформленні невеликих віталень краще унікати темних меблів, альо все ж є спосібі змусити її працювати на вас. Коли вся вітальня виконана в світлій колірній гамі, темні меблі знаходять потрібний баланс і перестають виглядати занадто громіздкими. Навпаки, вони здатні надати глибину кімнаті і за рахунок цього навіть візуально збільшити її.

Не забудьте про дзеркала

Хоча дзеркало не відноситься безпосередньо до меблів, це один з найвірніших помічників в оформленні маленьких просторів. Повісьте його над диваном або розташуйте навпроти вікна, щоб візуально збільшити кімнату.

Вийдіть за рамки

У невеликій вітальні так і тягне поставити меблі впритул до стін, альо це може зробити ваш простір ще більш тісним. Спробуйте відставити ваші меблі від стін і додати вузький стіл, поличку або інший елемент зберігання за диваном або кріслом.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ