Головна : Новини

Вибір макбук: як правильно це зробити?

, 23:05
0 239

Два місяці тому я оновив свій робочий комп'ютер. Потреба ця виникла не стільки через його зношеності, скільки через бажання пересісти зі стаціонарного ПК ноутбук. Я хотів отримати певну мобільність, щоб, наприклад, на зустрічі з клієнтом мати все під рукою. До того ж, з ноутбуком можна змінювати робочу обстановку хоч кожен день.

Я вирішив поділитися з вами своїм досвідом роботи за ноутбуком з точки зору веб-дизайнера. Оскільки бачу, що питання вибору робочої конфігурації зазвичай цікавить багатьох. До речі, якщо вас цікавить обмін такого гаджета, як макбук старий на новий, то більше інформації ви можете знайти на сайті: .

Так само, як і при виборі будь-якого робочого інструменту, я прикинув свої вимоги:

  •    достатня потужність для роботи з графічними редакторами (photoshop і illustrator);
  •    автономність і як можна меншу вагу для комфортної роботи поза офісом, наприклад, в кафе;
  •    приємний вигляд. Так вже склалося, що я люблю гаджети не тільки функціональні, але і які приємно тримати в руках;
  •    платформа не має значення, оскільки всі мої робочі програми присутні як на windows так і на mac, або взагалі інтернет-сервісами;
  •    діагональ теж не має принципового значення, так як основну роботу я планував виконувати підключивши зовнішній дисплей.

І я вибрав собі макбук. Окремо хотів б виділити його некоректну роботу (підвисання на кілька секунд і миготіння) при підключенні дисплея Dell U2410 через HDMI, але проблему вирішив перехідник HDMI to DVI, який завалявся у мене з часів PC. Пізніше мені підказали, що така проблема є в багатьох, тому краще підключати монітор через фірмовий Thunderbolt to DVI, а в ідеалі брати епливский дисплей.

Деякі можуть подумати: - «а нафіга так перейматися, коли можна взяти нормальний, потужний стаціонарників?». Звичайно можна, але я не шкодую через такий апгрейд, і ось чому.

З ноутбуком я можу змінювати своє робоче оточення, коли захочу. Сьогодні я вдома, завтра - в кафе, бібліотеці або в парку ... Сидячи на терасі кав'ярні, мені іноді простіше сконцентруватися, ніж удома. Ця можливість для мене перекриває всі попередні незручності. До того ж, з макбуком я можу не турбуватися за розетки. 5 годин можна спокійно працювати.

 

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ