Головна : Новини

Що таке тепловий насос?

, 15:39
0 248

Тепловий насос – це відоме опалювальний пристрій, за допомогою якого можна подати теплову енергію, яка була отримана з зовнішнього повітря, у вибраному вами приміщенні. Найчастіше цей пристрій складається з внутрішньої і зовнішньої частини, які з'єднані між собою з допомогою труб і електропроводів.

Головними перевагами теплового насоса є:

  • Економія. Тепловий насос допомагає зберегти енергію, але тепло при його роботі не проводиться. Енергію, яка знаходиться в зовнішньому повітря, треба просто зібрати і перемістити в приміщення. У хороших умовах для того, щоб зібрати й спрямувати в приміщення 4 кВт теплової енергії потрібно менше 1 кВт електричної енергії. Електричний радіатор, як приклад, для виробництва такого ж обсягу тепла, зазвичай витрачає до 4 кВт електроенергії. До речі, ви можете придбати за низькою ціною.
  • Зручність. Крім того, що тепловий нанос приносить величезну економію на опаленні, його також дуже зручно і легко використовувати. Пристрій, який має пульт дистанційного керування, завжди підтримує потрібну температуру, фільтрує і при цьому направляє всі потоки повітря. Крім того, тепловий насос використовують для охолодження повітря в літню погоду.
  • Наш клімат. З величезною користю тепловий насос може працювати при температурі повітря близько +7°C. В тому випадку, коли температура нижче -15 градусів, то потрібно підключати додаткове опалення, тому що опалювальної потужності даного пристрою все ж буде недостатньо. Тепловий насос завжди сумісний з іншими джерелами тепла. Що ж стосується нашого клімату в приміщенні, то краще всього опалювати за допомогою цього ж теплового насос, а додаткове опалення використовують лише в дуже холодну погоду.

Висновки

Отже, тепловий насос являє собою одне з гарних опалювальних пристроїв, яке часто використовують в різних приміщеннях, починаючи від офісних і закінчуючи житловими. Для того, щоб вибрати якісний насос важливо пам'ятати, що без консультації фахівця вам не обійтися.

 

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ