загрузка...
Головна : Новини

Що собою являє катаракта?

, 16:12
0 261

Катаракта ока – це дуже поширена хвороба, яка призводить до повного або часткового помутніння речовини кришталика ока або його капсули. Найчастіше ця хвороба супроводжується тим, що зору знижується чи взагалі воно втрачається.

Які симптоми катаракти?

Катаракта найчастіше характеризується тим, що має кілька ступенів ураження. Вони безпосередньо залежать від того, які будуть змінюватись симптоми. Але все ж до основних симптомів відносять такі:

  • З'являється двоїння в оці. Це дуже ранній симптом, але по мірі того, як ця хвороба починає прогресує, цей симптом потроху зникає. До речі, якщо вас интеерсует , то більше інформації про це ви можете прочитати на сайті:
  • Картинки нечіткі, розпливчасті образи, які зовсім не коригується навіть з використанням контактних лінз або окулярів. Також при цьому дуже погано видно як близько, так і далеко розташовані предмети. Пацієнти описують таке зір, як затуманений з невеликою освітою пелени.
  • Поява спалахів і відблисків, які виникають  у більшості випадків вночі.
  • Підвищується світлочутливість очей переважно в нічний час. В цілому зір саме вночі погіршується. Всі джерела світла представляються хворому дуже яскравими і такими, що подразнюють очі.
  • Сприйняття кольору починає потроху порушаться, і при цьому всі вони з часом стають трохи бліді. Людині зовсім важко сприймати відтінки блакитного і фіолетового кольору.
  • Якщо зору поліпшується, то це всього-на-всього на деякий час. Цей симптом зазвичай характеризується тим, що людина, яка носить раніше окуляри, з розвитком даної хвороби може і від них назавжди відмовитися. Але це лише на час.

Висновки

Катаракта - це хвороба очей, якої переважно страждають люди старшого віку. Для того щоб вилікувати катаракту треба обов'язково під час звернутися до лікаря для того, щоб почати лікування. Тому пам'ятайте, що зволікати з цією хворобою не варто.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ