Головна : Новини

Як правильно вибрати хороший матрац?

, 19:13
0 220

Вибір матраца зовсім непроста справа. Від того, як ви вибираєте матрац, в першу чергу, залежить якість сну і вашого здоров'я в цілому. Тому вашій увазі пропоную розглянути кілька головних правил при виборі якісного і доступного матраца:

Перше, що дуже важливо взяти під увагу під час покупки матраца, це те, з якою метою ви збираєтесь його купувати. До речі, ви можете .

Далі важливо визначиться з видів матраца. На сьогодні є всього 2 види: пружинні і безпружинні. В матрацах, які належать до першої групи, найчастіше  використовують 2-а види пружин: пружинний блок, в якому всі пружини скріплені дротом між собою або блок незалежних пружин. Це дуже складна технологія, але при цьому комфортна для будь-якої людини. Родзинка даного блоку пружин полягає в тому, що кожна пружинка розташована в невеликому текстильному мішечок, який потім з'єднується з іншими пружинами. Саме так зникає жорстка зв'язка між усіма пружинами, яка істотно збільшує ступінь адаптації до особливих властивостей кожної людини.

Наступним важливим і особливим фактором є жорсткість матраца. В основному, виробляють матраци 3-х видів жорсткості: м'який, середньої жорсткості або дуже жорсткий. Вибір безпосередньо залежить від того, який вік і комплекція людини. Якщо ж людина сам по собі худий, то й набувати жорсткий матрац зовсім не варто, тому що задоволення від цього ортопедичного ефекту він зовсім не відчує, а навпаки, всі ночі будуть проведені на даному матраці стануть просто нестерпними. Ось людині з величезним вагою жорсткий матрац піде тільки на користь.

Ціна. Завдяки величезній кількості матраців, які представлені сьогодні на ринку, ви маєте можливість підібрати матрац на свій смак і колір, і навіть відштовхуючись від бюджетних коштів. Природно, що чим вище ціна, тим матрац буде краще.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ