Головна : Новини

Переваги оренди спецтехніки

, 10:08
0 277

Сучасне будівництво немислимо без використання спеціальної техніки, перш за все, вантажопідйомної, яка застосовується повсюдно. Для того щоб робочий процес на будівельному майданчику здійснювався без перебоїв, необхідно задіяти лише якісну спецтехніку, що відповідає всім міжнародним стандартам. В іншому випадку під загрозою перебувають не тільки терміни здачі об'єкта, а й безпека людей.

Багато будівельних компаній на сьогоднішній день стояти перед дилемою, чому віддати перевагу: придбанню дорогих одиниць техніки або їх оренді. Обмеженість матеріальних ресурсів при цьому вступає в гостре протиріччя з необхідністю нарощувати темпи будівництва. Тому приймати остаточне рішення з цього питання доводитися після ретельного аналізу ситуації. Замовити автокран, наприклад, можна для виконання обмеженого обсягу робіт. Такий варіант особливо зручний для організацій, що займаються невеликими масштабами будівництва.

Переваги оренди спецтехніки

Однак при щоденному використанні вантажопідйомних пристроїв на об'єктах будівництва кран буває вигідніше купити. Звичайно, крім нього, підрядник має потребу і в інших видах техніки: екскаваторах, бульдозерах, бетонних змішувачах і т. д. Одночасно закупити весь парк цих машин досить накладно навіть великим корпораціям. І тоді оренда стає єдиним можливим варіантом на певний проміжок часу. До речі, в Клину орендувати якісну спецтехніку ви можете в компанії "Кар'єр": .

Надаючи бульдозер, екскаватор, автокран або маніпулятор в оренду, власник техніки повинен надати орендареві технічну підтримку. Крім того, умови договору може входити навчання персоналу роботі з механізмами і обладнанням. Очевидно, що в деяких випадках придбання будівельною компанією окремих одиниць спецтехніки однозначно виключено, наприклад, автокрана вантажопідйомністю 100 і більше тонн. Оскільки практична необхідність піднімати такі вантажі виникає нечасто, немає сенсу купувати таку техніку за надзвичайно вусокої вартості.

Закупівля спеціальної техніки завжди пов'язана з проблемою окупності. Адже придбані машини повинні компенсувати витрачені на них ресурси, в іншому випадку будівництво виявиться нерентабельним. Залежно від ряду факторів термін окупності техніки варіюється від 3 до 5 років. Однак навіть більш швидке заповнення фінансових витрат не завжди робить покупку доцільною. Наприклад, навіть процвітаючі західні компанії, які здійснюють найрізноманітніші види будівництва, використовують у своїй діяльності не менше 50 % орендованої техніки. Завдяки цьому значні кошти продовжують залишатися в обороті, а також зникає необхідність витрачати додаткові фінанси на цілорічне утримання машин.

Ще одним вагомим плюсом є те, що техніка, узята в оренду, не підлягає оподаткуванню.

У більшості випадків будівельники воліють орендувати імпортну спецтехніку. Свої можливості вона довела вже не раз, не тільки за кордоном, але і на пострадянському просторі. Незважаючи на високу вартість, така техніка більш продуктивна, ніж вітчизняні машини. У тієї ж годину помірна вартість останніх також грає роль при виборі наявних варіантів. Загалом, перш ніж виносити остаточне рішення, орендарям слід уважно вивчити експлуатаційні характеристики тих й інші варіанти.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ