Головна : Новини

Причини раку легенів

, 11:25
0 797

У більшості віпадків індукція процеса пухлина переродження клітін легенівідбувається з вини людини. Клітини, что вістілають бронхи, дуже чутліві до пошкоджень, тім более хронічнім, як при курінні. Пошкодження прізводять до порушеннях процеса клітинного росту, переходу его в злоякісну форму.

Серед антропогенних причин раку легені на Першому місці куріння, за ним - Вплив радону, далі робота у шкідливих условиях(Загазованість, асбесто - цементно виробництво, підвіщеній вміст Пілов частінок в повітрі), шкідліву ДНК Клітини дію Деяк вірусів, зокрема цітомегаловірусу, вірусу папіломатозу. Значення генетичних факторів (Схильність, сімейна спадковість) при даній онкопатології невелика.

Симптоми раку легенів

Симптоматика раку легені спочатку НЕ очень спеціфічна, и це становится причиною Занадто пізнього Звернення до лікаря. Крім того, годину з'явиться Ознака сильно варіює від типу раку. Детальніше читайте: medicinaportal.com.

Так, центральний рак легені дает клініку раніше, чем рак плоскоклітінній. Пов'язано це з тіповістю Розташування пухлини, а такоже з годиноюЗалучення в процес сусідніх ОРГАНІВ - плеврит, ОРГАНІВ середостіння, метастатічної актівністю увазі раку.

Які ж Симптоми повінні насторожіті относительно раку легенів у осіб, что входять до групи ризику?

  • наростания ОБСЯГИ кашлю, мокротиння, збільшує длительность епізодів кашлю;
  • з'явилися в мокроті прожилок крови, якіх сторонніх включень, гнійні віділення при кашлі;
  • погіршення загально стану, слабкість, схуднення;
  • болю при кашлі, а пізніше при діханні;
  • Задишка, что підсілюється при Русі, в положенні Лежачі;
  • з'явилися в аналізах крови Великої кількості лейкоцітів, еозінофілії, - постійне або Протяг трівалого годині.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ