Головна : Новини

Лікування азооспермії

, 15:58
0 251

Репродуктивні центри в Австрії, в тому числі, клініка доктора Олександра Юста, володіють широкою практикою і знаннями в області боротьби з різними формами безпліддя. Одним з найбільш складних напрямків вважається - рідкісної форми порушення сперматогенезу у чоловіків.

Визначення і види

Азооспермія - це патологія, при якій в еякуляті повністю або частково відсутні сперматозоїди, що робить неможливим процес природного зачаття. За статистикою захворювання зустрічається лише у 2% чоловіків. Тим не менш, це досить складна для терапії дисфункція.

Клінічно розрізняють два основних типи азооспермії:

  • Секреторна або необструктивний. Статеві клітини не виробляються в самих яєчках;
  • Екскреторна або обструктивна. В яєчках виробляються сперматозоїди, але в еякуляті відсутні, оскільки сім'явивідні шляхи заблоковані;
  • Сполучена. Паралельний розвиток обох попередніх сценаріїв.

Серед причин розвитку патології можуть значитися генетичні порушення, токсичні ураження, запальні процеси в статевих органах, переохолодження, нестача вітамінів.

Діагностика і лікування

Основним способом постановки діагнозу азооспермія є аналіз еякуляту або спермограма. Забір біологічного матеріалу для дослідження відбувається в клінічних умовах способом, затвердженим ВООЗ - мастурбацією. Перед проведенням процедури чоловік зобов'язаний утримуватися від статевого життя, термальних процедур, вживання спиртного протягом 2-7 днів. Якщо сперматогенез порушений, то кількість сперматозоїдів, придатних для запліднення надто мало або взагалі відсутній.

Процедура запліднення жіночих яйцеклітин в клініці проводиться двома основними методами: ЕКЗ і ІКСІ. Але для їх здійснення потрібно паркан сперматозоїдів і в цьому випадку використовується біопсія:

  • PESA - забір біологічного матеріалу з придатків. Процедура має абсолютну ефективність при діагностованій екскреторної азооспермії;
  • TESA - пункція тканин яєчка, яка також використовується при порушенні семятока;
  • TESE - двостороннє мікро інвазивне втручання, ефективне при необструктивное формі захворювання.

Отримані чоловічі статеві клітини в лабораторних умовах з'єднуються з яйцеклітинами, а потім по мірі розвитку поміщаються в матку.


Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ