здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

У чому полягає суть ікони?

Вересень 15 2016

Ікона - це святе із святих. Для того щоб зрозуміти, в чому полягає її суть, треба, в першу чергу, вивчити всі дослідження відомих богословів.

Блаженний Августин дає нам наступні чотири ступеня розуміння ікони: буквальний, алегоричний, моральний і аналогічний. На першому рівні, незважаючи на ікону, ми знайомимося з сюжетом. Бачимо, хто зображений, події, біблійний сюжет або сюжет з життя того чи іншого святого тощо. На другому рівні ми розкриваємо сенс образу, його символіку, знаки. (Важливо те, як показано колір, світло, жести, деталі тощо). На третьому рівні "здобувається" зв'язок між зображенням і моляться. (це рівень зворотного зв'язку). До речі, купити ви також можете на сайті: http://www.mos-ikona.ru/.

Ікона сприймається також як вікно в духовний світ через особливий "мова", де кожен знак - символ означає набагато більше, ніж він сам. Тому четвертий рівень - анагогия - є рівнем "чистого споглядання", переходу від видимого до невидимого. Веде до безпосереднього зв'язку з прототипом. На цьому рівні якраз і відкривається весь сенс, заради якого й існує ікона. Таким чином, розуміючи символіку ікони, з'являється принцип прочитання ікони тексту. І тут знову згадуються слова св. Григорія Двоєслова, що ікона є "біблією для неграмотних (неписьменних)".

Велику роль у иконописании зіграв в XVI столітті Стоглавий Собор. У цю епоху вперше в російському иконописании з'являються зародки нової течії. На противагу старого течії, суворих Візантійських переказів і типів приходять нові західні художні образи. Тоді і з'являється розкол між людьми, прихильниками візантійського іконопису та італійського мистецтва.

Як ми знаємо, основою літургії є Слово Боже. У літургійному просторі ми бачимо, так би мовити, три різні "іпостасі" Слова: Слово, яке говорить через Євангеліє, Апостол, молитви і т. д. Слово видиме - це храмові фрески, мозаїки, ікони. Слово, Бог Живий, який присутній серед людей, зібраних в ім'я Його і через причастя. А. Флоренський назвав богослужіння синтезом мистецтв, так як тут є все - архітектура, живопис, спів, проповідь, театральність дій - і все це діє для створення образу іншого світу, в якому панує Бог.

Тому для того, щоб краще зрозуміти суть ікони в іконостасі і суть самого іконостасу в храмовому просторі, ми повинні розглянути також хоча б коротко символіку храму і всіх літургійних речей, які належать йому.

 

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

← Харчування проти раку Переваги Канади у сфері... 
Переглядів: 187
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен