Головна : Новини

Якими засобами і методами можна позбавиться від алкоголізму

, 13:51
0 289

Часте, регулярне вживання алкоголю веде до такої хронічної хвороби, як алкоголізм. Загальними зовнішніми ознаками алкоголізму є налиті кров'ю очі  і одутле обличчя. У алкоголіка підвищується частота серцебиття і з'являється хрипкий голос, а також він відрізняється надмірною дратівливістю, емоційністю і підозрілістю.

Якщо алкоголік вирішить позбутися згубної залежності, то дане рішення буде визначено жорстким, але досить мудрим. Щоб досягти успіху, треба не тільки величезна сила волі, яка спрямована на відмову від вживання алкоголю, але також і використання конкретних засобів і методів лікування алкоголізму. До речі, детальну інформацію про які ви можете прочитати на сайті медичного центру «Кристал»: crystallmed.ru. Величезну допомогу в лікуванні алкоголіка можуть надати: фізична активність, домашні засоби, а також деякі продукти харчування.

Проблеми, які викликає алкоголь

Алкоголізм викликає такі короткострокові проблеми зі здоров'ям, як: недоїдання, безсоння, головний біль, діарея, сплутаність свідомості, відсутність координації та ін

Алкоголізм викликає такі довгострокові проблеми зі здоров'ям, як: зниження імунітету, цироз і пошкодження печінки, панкреатит, проблеми з нирками, хвороби серця, імпотенція, тривожні розлади, ожиріння і т. д.

Також алкогольна залежність впливає ще й на людський, соціальний статус, вона призводить до: втрати роботи, агресивній поведінці і дратівливості, розлучення, насильства в сім'ї і т. д. Тому від алкогольної залежності потрібно избавлятся якомога раніше і при чому назавжди.

Деякі люди мають настільки сильну алкогольну залежність, що не можуть прожити без алкоголю ні 1-го дня. В даному випадку кинути пити буде дуже нелегко.

7 лікувальних засобів і рад, які допоможуть подолати алкогольну залежність:

Найкращим методом кинути пити є следуещее - з кожним днів по трохи зменшуйте кількість вживаного алкоголю;

  • Весь час займайтеся різними видами діяльності – грайте з дітьми, працюйте, робіть фізичні вправи, спілкуйтеся з членами сім'ї, виконуйте сімейні справи і т. д.;
  • впродовж 10-ти днів дотримуйтесь дієти з підвищеним споживанням овочевих і фруктових соків;
  • Не ходіть в бари і нічні клуби, не спілкуйтеся з людьми, які випивають, а також зберігайте послідовне і тверде бажання кинути пити. Будьте людиною енергійною і оптимістом;
  • Намагайтеся не зустрічатися з друзями в нічний та вечірній час;
  • Викиньте всі порожні пляшки;
  • Деякі вітаміни і Бади є дуже корисними в боротьбі зі зниженням алкогольної залежності, а також зі зняттям її симптомів.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ