Головна : Новини

Коли треба йти до лікаря-стоматолога?

, 12:43
0 264

Швидше за все, ви не знайдете багато людей, які люблять страждати, наприклад, від болю. Це звичайно ж, якщо ви будемо говорити про психічно здорових людей. "Нормальний" людина обійде стороною агресивну собаку, не буде торкатися до гарячого чайника і прибивати осу долонею. І все з тієї причини, що біль не приносить радості.

Але дане правило, чомусь далеко не завжди спрацьовує, коли мова йде про відвідини стоматолога. Подумайте: коли переважна більшість людей звертається до цього лікаря? Це відбувається у 2-х випадках – коли цього вимагає, якийсь профілактичний огляд, або ж, коли людина відчуває гостру зубний біль. Таку гостру, що навіть не може спати. І варто відзначити, що деякі люди скасовують свій візит до стоматолога, як тільки це біль проходить (буває що це відбувається навіть на порозі стоматологічної клініки). Ви запитаєте: "Чому ж це відбувається?". Відповість на це питання Марполь Ст. Ст. - головний лікар московської "Олександрія", що на Москворечье.

Відповідь тут банальна і в той же час парадоксальний – люди не люблять відвідувати стоматолога, а багато хто навіть бояться. Виникає логічне питання: "Чого ж тут можна бояться?". Відповідь проста - бормашини. Тут не посперечаєшся, років 10 тому, дана процедура була реально дуже неприємною. Сьогодні ж техніка ступнула далеко вперед і стоматологічні процедури стали практично безболісними.

Коли треба йти до стоматолога?

Може, коли людина побачить, або ж відчує, що в зубі з'явилася дірка? Але навіщо ж доводити до цього? Проблема ще полягає і в тому, що якщо ви намацали мовою дірку в зубі, то, швидше за все, це означає, що всередині самого зуба утворилася дуже велика порожнина!

З цього випливає, що найбільш правильним підхід є регулярне відвідування стоматолога (на профілактичний огляд), хоча б 1 раз в 6 місяців. Деякі люди вважають такі огляди додатковим стресом, але це зовсім не так. При регулярних оглядах, є шанс побачити карієс на самій ранній стадії і обійтися мінімальним втручанням. Іншими словами, свердлити зуб будуть трохи і він залишиться функціонуючим. Також, цілком може бути, що при відвідуванні стоматолог вам скаже, що з вашими зубами все в повному порядку, і свердлити нічого не доведеться.

Відвідувати лікаря, необхідно в тому випадку, якщо людина відчув навіть min біль і не має значення від чого: гарячого (холодного) напою, або просто так. Цілком може бути, що причиною болю є не порушення цілісності зуба, а щось інше. Якщо, все ж, причина болю саме в зубі, тоді своєчасне лікування допоможе вам усунути і саму біль і безпосередньо її причину. Якщо причина болю не в зубі, тоді стоматолог вам порадить, до якого лікаря краще звернутися.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ