здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Що потрібно знати про лікування в Німеччині?

Вересень 27 2016

Медицина Німеччини не має слабких сторін і вже протягом тривалого часу вважається світовим стандартом: стабільність, технічне оснащення клінік, фахівці, новизна і спектр застосовуваних методів лікування - абсолютно всі дані показники знаходяться на високому рівні.

Переважна більшість людей з Росії, а також країн Східної Європи (Болгарії, Румунії), які в змозі сплатити високоякісні медичні послуги часто вибирають . А от жителів інших Європейських держав, а також США привертають швидкість і якість надання медичних послуг, а також рівень технічної оснащеності в клініках Німеччини. Люди з арабських країн, а також країн Перської затоки, в основному, приїжджають до Німеччини в пошуку досвідченого лікаря.

Крім того Німеччину, часто вибирають у разі найскладніших хірургічних операцій або ж втручань з підвищеною відповідальністю. Відомі спортсмени, зірки шоу-бізнесу та кіно також віддають перевагу саме цю країну.

Найбільш великі клініки:

 • Клініки Німецького Червоного Хреста в Берліні. Це 5-ть некомерційних медичних установ, в яких працюють > 3,2 тис. співробітників;
 • Університетська клініка Гамбург-Еппендорф. Вона була заснована в 1884 р., а в 2009 р. була повністю модернізована і стала 1-ою з найбільш сучасних в ЄС;
 • Університетська клініка Гейдельберга. Вона є 1-ої з провідних в ЄС, тут лечаться люди з усієї країни, а також величезна кількість іноземців;
 • Університетська клініка Фрайбурга. Вона була заснована в 1457 р. Цей медичний заклад є 1-ним з найбільш великих в ЄС і в цілому світі. Дана клініка сертифікована за стандартом якості ISO.

Найбільш популярні напрямки

Німецькі медичні установи та клініки охоплюють абсолютно всі напрямки сучасної медицини, серед яких найбільшим попитом у іноземних туристів користуються:

 • Кардіохірургія;
 • Лікування безпліддя;
 • Нейрохірургія головного мозку і хребта;
 • Нефрологія;
 • Нейрохірургія;
 • Неврологія;
 • Офтальмологія;
 • Онкологія;
 • Ортопедія;
 • Реабілітація.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

← Неврология Плюс Яка буває косметика? 
Переглядів: 188
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен