Головна : Новини

Вибираємо місця для продуктового магазину

, 18:51
0 264

Продуктовий магазин - це дуже легко начинаемый і затребуваний вид бізнесу. До речі, раджу вам прочитати про те, . При відкритті магазину життєво важливо знайти підходяще місце - це першорядна задача, яка стоїть перед будь-яким підприємцем. За різними підрахунками, місце розташування продуктового магазину створює до половини всього доходу, і, якщо ви виберете невдале місце, то і бізнес в цілому виявиться невдалим. Щоб правильно вибрати це місце, потрібно виділити «кращі зони», тобто райони вашого міста, в яких ви хотіли б відкрити магазин, а після цього відштовхуватися від найпривабливішого співвідношення якості і ціни.

Треба пам'ятати, що є різні типи торгових точок: «ларьки», невеликі магазини, середні магазини і гіпермаркети з вільним доступом покупців до товарів і т. д. З цього робимо висновок, що перед відкриттям продуктового магазину, навіть обравши місце, треба також врахувати ваш бюджет, а також потенційні обсяги реалізації продуктів в конкретному місці.

наприклад, майже немає ніякого сенсу відкривати великий гіпермаркет продуктів в центрі спального району, оскільки потік клієнтів тут буде дуже низьким, і, як результат, пропозицію в багато разів перевищить попит, що, в свою чергу, дуже негативно позначиться на прибутках вашої торгової точки. Товар в магазині буде дуже погано розкуповуватися, буде псуватися і приносити, тим самим, збитки, а фінансові витрати на утримання магазину навіть можуть перевищити дохід. В даному випадку, набагато вигідніше буде відкрити маленький продуктовий магазин змішаного або прилавкового типу.

Запам'ятайте, що при відкритому доступі до продуктів, що зростають як середній чек торгової точки, так і виручка в цілому. Правда в невеликих торгових приміщеннях відкритий доступ може стати причиною безлічі крадіжок, і тим самим перекреслити абсолютно всі його переваги. Саме тому, ідеальним варіантом є змішаний тип торгівлі (в даному випадку, у відкритому доступі у клієнтів є лише недорогі продукти, а всі інші - покупці можуть придбати безпосередньо за прилавком).

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ