Головна : Новини

Багатоетапне лікування від наркозалежності

, 11:39
0 224

Лікування наркозалежності у багатьох клініках закінчується детоксикацією. Але вже через кілька днів після виписки пацієнт знову приймає речовини і їх рівень в організмі відновлюється, призводить до ламання і відновлення тяги. Але в центрі «Рука допомоги» http://www.xn----7sbzfmlbff4a7e.com.ua/lechenie-narkomanii-kharkov.html все зовсім інакше. Детоксикація є лише одним етапом з усієї програми, а лікування відбувається комплексно.

Правильний підхід

Важливо не просто медикаментозно вилікувати звернувся, але і з'ясувати чинники, що вплинули на його поступову деградацію. Це можуть бути проблеми в родині, втрата близьких і інші причини. При вступі в харківський центр відбувається спілкування зі спеціалістом, надається підтримка з його боку, проявляється участь. Пацієнт може довіритися і зрозуміти, що з ним буде працювати ціла команда.

Далі з'ясовується не тільки психологічний стан заявника, але і фізіологічне. Перевіряється працездатність органів, систем, проводяться аналізи. Якщо потрібно лікування, зняття болю, то воно виявляється на максимальному рівні. Знімається ломка, больові відчуття, симптоматичні прояви і т. д. Вже на цьому етапі від http://www.xn----7sbzfmlbff4a7e.com.ua/lechenie-narkomanii-kharkov.html приходить значне полегшення, але є ще і детоксикація. Речовини та їх залишки виводяться за допомогою медикаментів, крапельниць.

Робота психологів

У клініці працює команда наркологів і досвідчених психологів. Вони працюють разом з пацієнтом від початку і до кінця, знаючи всю його історію, психологічні проблеми, причини, які призвели до хвороби. Пацієнт сам починає не просто хотіти боротися, але брати участь в програмі лікування. Курс «12 кроків» від http://www.xn----7sbzfmlbff4a7e.com.ua/lechenie-narkomanii-kharkov.html включає тренінги з групами пацієнтів. Так вони можуть ділитися своїми історіями і допомагати, відчувати підтримку.

Після проходження основних етапів відбувається наступний етап лікування — ресоціалізація. Це повернення хворого в соціум, надання йому можливостей не просто жити, але і займатися чим-небудь. Колишній хворий знову починає працювати, вчитися і бути членом суспільства. Курирування пацієнта здійснюється постійно, навіть коли він вже не перебуває в стінах центру. Тому він відчуває опору, професійну підтримку від медиків центру. Тому комплексне лікування і патронаж стає більш ефективним.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ