Головна : Новини

Що варто подивитися в Єсентуках?

, 16:40
0 266

Сьогодні ми поговоримо про такому місті-курорті Єсентуки і розповість нам про нього співробітник : stour-kmv.ru. Єсентуки є містом, назва якого знайоме всім, кому доводилося купувати мінеральну воду з однойменною назвою. Єсентуки - це досить миле місто, який сильно схожий на провінційний курорт часів СРСР. Ви запитаєте, а чому він провінційний? Так, тому, що він дуже спокійний, тихий і затишний. Тут всюди панує домашня атмосфера. В першу чергу, Єсентуки славляться своїми цілющими мінеральними джерелами з яких добувають воду і продають після у всіх супермаркетах.

Однією з головних визначних пам'яток Єсентуків є лікувальний парк. Коли він був заснований - невідомо, але початком його зародження вважаю початок 20-го століття. Більше того, йому просто дивом вдалося збережеться до наших днів у своєму первозданному вигляді. Цей парк має досить велику територію (приблизно 51 га). Саме тому просто не реально обійти всю цю красу пішки. У парку росте > 90 різновидів різних дерев і чагарників, привезених в парк зі всього світу. Лікувальний парк - це найстаріша частина Єсентуків. На його території розташовується основна частина ванних питних і споруд.

У 1890 р., ця місцевість сподобалася московському фельдшеру Ф. П. Гаазу, який приїхав сюди не просто так, а з метою вивчення місцевих вод. Він зробив відкриття, яке відіграло у долі Єсентуків вирішальну роль - місцеві води визнали мінерально-лікувальні. Джерело, який він досліджував назвали Екатеринским. Саме з тих пір, інфраструктура парку почала розвиватися. Тут спорудили величезну кількість кіосків і всі бажаючі могли придбати срібний сувенір. А в 1990 р., в парку посроили торгову галерею. У часи СРСР парк мав максимальний розквіт, але свого розвитку на цьому він не зупинив. Парк Єсентуків є не тільки кладезью мінеральних цілющих джерел, а ще й місцем з чистим, приголомшливо свіжим,  чудовим повітря.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ