Головна : Новини

Інсульт та реабілітація після нього

, 12:10
0 1813

Усі, кому доводилося зіткнуться з інсультом, знають, що після нього треба відновлювати деякі втрачені функції. В домашніх умовах відновлюватися дуже важко, а іноді – просто неможливо: позначається складність регулярної діагностики і самоорганізації, брак цілодобової допомоги і спеціального медобладнання, порушення режиму харчування, а також сну.

В залежності від локалізації, поширеності і типу, інсульт вражає певні нервові клітини головного мозку, які відповідають за конкретні неврологічні функції, і виявляється безпосередньо в порушеннях психіки, пам'яті, чутливості, рухів, слуху, а також промови.

Основні складові у лікуванні інсульту, а також його наслідків це:

  • якість діагностики;
  • оперативність наданої невідкладної мед. допомоги;
  • нагальна і комплексна .

Що стосується якості і швидкості екстреної мед. допомоги, то тут все зрозуміло, а от щодо своєчасності, потреби і методик реабілітації інсульту треба поговорити окремо. Справа в тому, що в нашій країні, безпосередньо після локалізації інсульту, проведення екстрених заходів та стабілізації стану хворого, з наслідками хвороби, найчастіше, людина повинна боротися самостійно, і може розраховувати лише на своїх родичів і самого себе.

І тільки деякі люди всерйоз замислюються про те, що терапія інсульту, а також його наслідків на цьому не закінчується. В даному випадку ми говоримо не суто про підбір необхідного набору лікарських засобів, їх доз, а також призначення розпорядків дня і режимів харчування – часто їх і так підбирає лікар на короткочасних консультаціях.

Основний момент, який втрачають страждають від наслідків інсульту, а також їх близькі – це проведення комплексної, невідкладної, системної реабілітації, яка не може бути зведена до суто медикаментозного і апаратного лікування.

Подібна реабілітація можлива лише на стаціонарі в спеціалізованих центрах, оскільки вони мають професійно підготовлений обслуговуючий медперсонал, все необхідне медобладнання, навчені сучасними методів відновної терапії після інсульту і можуть запропонувати допомогу висококваліфікованих лікарів, педагогів, психологів, кухарів і дієтологів.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ