Головна : Новини

Ліцензія на медичну діяльність: як отримати?

, 13:30
0 235

Щоб успішно отримати медичну ліцензію необхідно, щоб разом з установчими документами здобувач надав до ліцензуючий орган ще і:

  • документи, що підтверджують право власності на приміщення, де безпосередньо і буде проходити його медична діяльність (сюди входить як суборенда і оренда, так і власність);
  • документи, які підтверджують наявність робочого обладнання (інструменти, апаратура тощо) для надання мед. послуг (дане обладнання може бути новим, гарантії, або освидетельствованным фахівцями, які визнали його придатним для застосування);
  • документи, що підтверджують кваліфікацію працівників – середнього медперсоналу і лікарів, що входять до складу медичного закладу, які і будуть безпосередньо надавати заявляються медичні послуги (вони надають диплом, посвідчення про проходження ординатури або інтернатури, при наявності - диплом про проф. перепідготовки, а також чинний сертифікат спеціаліста).

За федеральним законодавством, рішення про видачу ліцензії приймають у термін 45 днів.

Крім того, ліцензіатам потрібно також мати на увазі, що є ще й проміжні етапи - отримання дозволів, а також висновків в інших службах, що не мають відношення до накази органам. Приміром, в обов'язковому порядку в ліцензуючий орган треба надати висновок Росспоживнагляду про те, чи відповідають заявлені приміщення правилам і нормам здійснення мед. діяльності. Також, в залежності від специфіки діяльності можуть вам знадобитися ще і вирішення інших служб.

Сам процес ліцензування навіть на стадії підбору, а також підготовки документів здатний зайняти дуже багато енергії, а також часу. Оскільки якісні мед. послуги були і залишаються дуже затребуваними, сучасний ринок диктує жорсткі умови. Саме тому, якщо ви не знаєте всіх юридичних тонкощів чи не маєте досить вільного часу, тоді ви можете замовити оформлення медичної ліцензії під ключ і ви отримаєте бажану ліцензію в найкоротші терміни.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ