здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Які є різновиди зубних імплантантів?

Жовтень 30 2016

Ринок послуг з імплантації зубів останнім часом стрімко розвивається. У великих містах все більша кількість стоматологічних клінік пропонує імплантацію зубів. Наприклад, в Ставрополі поставити зубний імплантат можна в стоматологічній клініці "Прима Дент": . Попит з боку клієнтів на дану послугу так само стрімко зростає. Все більше людей усвідомлюють перевагу імплантації зубів перед пробачимо протезуванням. Адже хороші імплантанти прослужать не один десяток років, і забезпечують людині зовсім іншу якість життя. Людина, не обізнана з особливостями і нюансами імплантології, буде не просто зорієнтуватися серед великої кількості реклами стоматологічних клінік і прийняти рішення, які краще поставити зубні імплантанти. На ринку присутня велика кількість різноманітних видів імплантатів, від різних виробників, з різними характеристиками і особливостями. Ціни на таку продукцію так само можуть відрізнятися в рази. Отже, розглянємо основні види імплантантів.

Переважна більшість присутніх на ринку імплантантів виготовлено з титанових сплавів, в яких вміст чистого титану перевищує 99 %. У деяких дорогих моделях використовується також оксид цирконію. Різниця між продукцією бюджетного і преміум класів полягає в чистоті і якості використовуваних сплавів. У дешевих сплавах можуть бути присутні сторонні домішки, що знижують довговічність і ускладнює процес "вростання" імплантанта в кісткову тканину. Якісний матеріал, з якого виготовлені дорогі моделі дуже довговічний, він буде служити кілька десятків років. Для поліпшення процесу імплантації, деякі виробники виробляють спеціальну додаткову обробку поверхні імпланту, напилюють спеціальні склади і створюють пористу поверхню. Природно, така обробка позначається на ціні кінцевої продукції.

Застосовувані моделі відрізняються геометричною формою і конструкцією, що зумовлює специфіку їх застосування в клінічній практиці.

Найбільш поширений вид імплантанта складається з трьох частин:

 • верхньої частини, яка при установці виступає над яснами;
 • штифта з різьбленням для закріплення в кістковій тканині;
 • сполучної «шийки» між ними.

Довжина штифта в різних моделях може відрізнятися від 6 до 16мм, для застосування на різних ділянках щелепи, які відчувають різне навантаження і мають різну товщину кісткової тканини. Деякі моделі оснащені штифтом з різною різьбою, для кріплення в кісткову тканину з різною пошаровою щільністю. Після установки імплантанта до нього зверху прикріплюється коронка або протез.

Тут необхідно зробити невеликий відступ. Існує класичний метод імплантації зубів, що полягає в тому, що спочатку в кісткову тканину вставляють нижню внутрішню частину імплантанта, після чого чекають кілька місяців, щоб імплантант прижився, і тільки після цього прикріплюють верхню частину. Саме для такого типу операцій використовуються розбірні імплантанти. Для одноетапних операцій використовуються нерозбірні моделі.

Існують конструкції імплантантів, які можна встановлювати в тонку кістку без проведення операцій з нарощування кісткової тканини, геометрія таких конструктивів зводиться до використання більшої площі кріплення при неглибокому вставленні в кістку. Як правило, такі моделі використовуються при імплантації кількох зубів підряд, для імплантації одиночного зуба використовується класичний спосіб.

У будь-якому випадку, звичайно, визначати яку модель імплантанта використовувати винен професійний стоматолог виходячи з конкретної ситуації. Альо пацієнтові корисно мати уявлення про ті, які бувають імплантанти, щоб адекватно оцінити, що йому пропонують у стоматологічній клініці.

Провідні виробники систем імплантації

Преміум сегмент:

 • Nobe Biocare;
 • Astra Tech;
 • Straumann.

Середній ціновий сегмент:

 • Dentsply Friadent;
 • Schutz;
 • Zimmer;
 • Niko;
 • Mis.

Також існують бюджетні системи російського, українського та білоруського виробництва. Довговічність і якість таких систем відповідна.

Висновок

Ще одне зауваження: якщо у людини з яких-небудь причин (наприклад, в силу віку) взагалі немає зубів, або ряду зубів, то немає необхідності імплантувати всі зуби, можна вставити кілька імплантів і мостовидний протез. При цьому не можна один протез одночасно кріпити на природний зуб і імплантат, оскільки природний зуб має природну мікроподвіжності, а імплантант жорстко зафіксований.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

← Компанія Herbalife... Що таке дерматологія? 
Переглядів: 205
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен