Головна : Новини

Компанія Herbalife (Гербалайф): трохи історії

, 00:25
0 336

Старші люди, швидше за все, пригадують рекламні тексти такого змісту: «Хочеш схуднути? Запитай мене як!». Дані слогани були надруковані одязі дистриб'юторів продукції компанії Herbalife. Це були 1-ті БАД до їжі, які з'явилися в нашій країні. Для переважної більшості людей ці препарати стали справжньою дивиною, до того ж на початку 90-их років проблема зайвої ваги була дуже гострою.

Безліч жінок, які прагнули без особливих зусиль стати стрункими, охоче купували харчування і БАД компанії Herbalife. Одні хвалили чудодійні таблетки і радили їх своїм близьким і знайомим, а інші - розчаровувалися в них. До речі, ознайомитися з асортиментом продукції, можна подивившись .

Нині в інтернеті зустрічаються як негативні, так і позитивні відгуки про продукцію даної компанії, до речі, БАД Herbalife продаються донині і на них навіть є попит.

Принцип роботи, а також історія компанії Herbalife

Фармкомпанію Гербалайф заснували приблизно 30 років тому в Сполучених Штатах Америки. Компанія випускає не тільки таблетки для схуднення, а ще й білкові батончики, замінники деяких продукти харчування, БАД для загального оздоровлення та очищення організму і природне, натуральну косметику.

Компанію Гербалайф не можна назвати самою звичайною фармацевтичною фірмою. Це велика фінансова піраміда, більш того, 1-а у своєму роді. До речі, навіть був судовий процес, під час якого засновників Гербалайф хотіли звинуватити у шахрайстві. Але нині, принцип роботи MLM (мережевого маркетингу) відомий усім, і в даному механізмі немає нічого протизаконного.

Дійсно в такій компанії, як Herbalife, заробити великі гроші можуть лише ті люди, які знаходиться на вершині піраміди. А от пересічні дистрибюторы можуть лише трохи поліпшити власне матеріальне становище, а також поправити своє здоров'я, в тому випадку, звичайно, якщо будуть особисто брати продукцію Herbalife.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ