Головна : Новини

Що таке дерматологія?

, 11:10
0 213

Дерматологія є одним з напрямків медицини. Вона займається вивченням шкірного покриву, волосся, нігтів, слизових оболонок (перш за все їх будовою і функціями). У веденні цієї галузі знаходяться і захворювання шкіри. Тут важливо виявлення причин того чи іншого захворювання, діагностика, а також оптимальні і результативне лікування.

Особливий стрибок у розвитку дерматологія зробила в 20 столітті, поряд з успішними відкриттями в імунології, алергології, мікробіології. У цей період наука розвивалася в основному в експериментально-клінічному напрямку, вивчаючи механізми закономірності розвитку шкірних захворювань.

Дерматологія сьогодні

Сучасна наука використовує технічно вдосконалені засоби і технології, що дозволяють більш детально займатися вивченням будови шкіри і різного роду змін її при тих чи інших порушеннях імунної, ендокринної систем, а також при захворюваннях шкіри, що носять алергічний, вірусний або бактеріальний характер.

Дерматологія прагне направити весь свій науковий потенціал на розробка ефективних методів відновлення здорового стану шкірного покриву, волосся і нігтів. Велику увагу приділено вивченню факторів, пов'язаних з процесами старіння і зміни шкіри. Вчені займаються розробкою лікарських препаратів для лікування різних шкірних хвороб, в тому числі пов'язаних з венерологією.

Дерматологія ставити питання про ступінь ефективності таких методів, як лазерна і фототерапія, імунотерапія; чи доцільно в кожному конкретному випадку призначати хірургічне втручання.

На сьогоднішній день досить багато людей страждає різними формами шкірних захворювань, які вимагають комплексного підходу в діагностиці та лікуванні. Провідну роль у цьому процесі відіграє лікар дерматолог. До речі, дізнатися інформацію про ті, де в Москві можна прослухати лекції та пройти курси по дерматології ви можете на сайті: .

До найбільш поширених дерматологічних захворювань належать:

  • екзема;
  • псоріаз;
  • атопічний дерматит;
  • простий герпес.

Щоб правильно поставити діагноз, лікар в першу чергу проводити візуальний огляд шкірних покривів. Дерматолог орієнтується і на загальний стан шкіри пацієнта. До додаткових методів обстеження зараховують діаскопію і просвітлення, рентгено - та гістографію; такі лабораторні дослідження, як: мікроскопічні і біохімічні аналізи.

Одним з найбільш ефективних методів дослідження шкірних новоутворень сьогодні є СІАскопія, що дозволяє детально вивчати їх структуру. Важливу роль в лікуванні шкірних захворювань грають загальна і місцева медикаментозна терапія, спеціальна дієта. Також показана курортотерапія (таласотерапія - лікування морем).

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ