загрузка...
Головна : Новини

Целюліт - негарна проблема всіх жінок

, 02:11
0 296

Целюліт-це проблема, з якою рано чи пізно стикається 100 % жінок на нашій планеті. Жіночі форуми, журнали та веб-сайти переповнені рецептами чудодійних дієт, масел і скрабів, а також інформацією про те, чому він з'являється. Майже всі жінки знають найкраще – треба більше працювати і менше їсти шкідливої їжі.

Багато хто скаже: "Немає нічого простіше". Але от чомусь в обраний день «свого нового життя» час ранкової зарядки обов'язково буде проспано, а пробіжка відкладена через сніг або дощ. Жінки знаходять собі виправдання і кажуть: "Я краще почну, коли погода буде гарною". Або ж у вашому холодильнику таїтися такий бажаний і апетитний торт, який неодмінно необхідно з'їсти, а чоловік присит на вечерю картоплю з смаженою свининою. Чи Не правда, знайома ситуація?

Та навіть якщо жінці вдається подолати свої спокуси і почати «правильну нове життя», то, найчастіше, вона не помічаючи якихось кардинальних змін у 1-й тиждень - кидає «безглузду», на її думку, боротьбу за гарне тіло і продовжує трансформуватися в целюлітну товсту тітку. З кожним днем все більше часу займають: дім, робота, діти, чоловік. Жінка звикає не включати в спальні світло і носити спідницю по довше.

Через деякий час жінка смиряємось з тим фактом, що її «молодість минула», зловтішно розглядаючи ненависные жирові складки у зірок спійманих папараці без гриму і продовжує заїдати всі біди солодощами. Але ні торти, ні смажена картопля зі свининою для коханого чоловіка не допоможуть і в 1-ин прекрасний день жінка помітить, що сорочка її чоловіка пахне незнайомими їй духами.

Але, як би там не було, пора сказати собі: «стоп», і подумати, нарешті, потрібна Вам таке життя. Швидше за все, відповідь буде негативною. Пам'ятайте кращим засобом від целюліту є сила волі.

На превеликий жаль, її не можна придбати. Здається, що всі оточуючі люди - проти Вас і, що целюліт перемагає і ваше життя просто не вдалася…

Запам'ятайте: силу волі треба знайти в собі, і, до того ж, правильно її застосовувати!

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ