Головна : Новини

Дуже корисний автомобільний гаджет

, 15:23
0 555
Будь гаджет при покупці хочеться випробувати в дії, але не завжди вінв перший раз виправдовує положення на нього надії. Так може і трапиться з антирадаром, який при недотриманні правил користування може просто давати неправильні сигнали, що може розчарувати свого власника. Тому перед використанням потрібно враховувати деякі особливості даного. &Nbsp;
Якщо правильнпро розмістити антирадар, то він може здивувати своєю точністю, але тільки при максимально правильному розміщенні, тому потрібно запам'ятати деякі важливі нюанси. Він повинен знаходиться в полі бачення водія, щоб той міг не відволікаючись від дороги безпосередньо стежити за антирадаром. Природно його можна просто сховати, але тоді лазер не зможевловлювати всіх радарів, кузов машини може створювати перешкоди. При такому розміщенні також може збільшиться ризик події на дорозі, так як водій буде відволікатися.
Дальність прийому сигналу може завити також від розміщення антирадара, що означає чим вище він розміщений, тим більша ймовірність того, щовін точно визначить знаходження радара.Но в той час якщо розташувати антирадар внизу лобового скла, то можна непогано вловлювати лазер від радара. Адже лазерний промінь радар досить часто націлюють ні фару або ж автомобільний номер.
Напевно потрібно згадати про крадіжки, адже антирадар річ не з дешевих, поетому потрібно робити мери безпеки, щоб крадіжка не відбулася. Також важливо ховати антирадар щоб уберегти його від дії сонячних променів. Він може просто розплавиться або ж перегрітися на сонці, що може досить негативно вплинути на його   роботу в майбутньому.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ