Головна : Новини

Термоліфтінга: що це таке?

, 20:19
0 238

Сьогодні процедури по омолодженню шкіри стали нормою. З кожним роком стає все менше охочих лягти під ніж хірурга заради краси, нині особливої популярності користуються так звані методики апаратного омолодження. Вони зручні, доступні, комфортые безпосередньо при проведенні, отримані після них результати надихають, а залицяльників стає все більше. 1-им із результативних і простих методів апаратного омолодження є термоліфтінга, а його найпопулярніша різновид - це .

Принцип дії

Термолифтингом називається тепловий вплив здійснюється безпосередньо на тканини шкіри, що, в свою чергу, починають активізувати роботу фібробластів і скорочуватися. Цьому сприяє посилення обміну речовин, процесів мікроциркуляції і загибель старих клітин, яка неминуче веде до появи нових тканин, при чому на клітинному рівні.

Контрольоване пошкодження тканин є відмінним стимулятором імунної системи, яка, в свою чергу, починає функціонувати в подвійну силу. Під час термоліфтінга активуються процеси синтезу еластину і неоколлагенеза, безпосередньо з яких і створено каркас людського обличчя. Візуально це проявляється згладжування зморшок, підвищенням тонусу і пружністю. Також у процес залучається ще й жирова тканина - це дає можливість з успіхом боротися із проявами целюліту. «Прадідом» і аналогом термоліфтінга є такий фізіотерапевтичний метод, як діатермія.

Проблеми вирішуються за допомогою термоліфтінга особи

Термолифтингом називається процедура, яка одночасно вирішує такі проблеми, як:

  • Зморшки в області носогубних складок і навколо рота;
  • Підтяжка підборіддя, області щік та підборіддю;
  • Усунення «гусячих лапок» і підтяжка повік;
  • Усунення «мішків», а також темних кіл під очима.   

Види термоліфтінга:

Нині в численних косметологічних клініках є безліч послуг, які називаються «термолифтингом», і багато пацієнти задають питання: "Чому відрізняються суть методик і назви апаратів?". Вся справа в тому, що є можливість досягти аналогічного теплового ефекту, застосувавши різні джерела (лазер, радіохвилі, інфрачервоне випромінювання). Тому можна виділити 3-ри методу:

  • Глибокий лазерний термоліфтінга (IPL);
  • Інфрачервоний термоліфтінга (IR);
  • Радіочастотний (радіохвильовий) термоліфтінга (RF).

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ