Головна : Новини

Фолікулярна ангіна у дітей

, 23:54
0 231

Ангіна - це загальна назва групи гострих інфекційних захворювань, пов'язаних із запаленням піднебінних мигдалин. Вона має багато форм і характеризується досить важкими ускладненнями. Однією з найбільш поширених різновидів вважається фолікулярна форма.

Причина появи фолікулярної ангіни у дітей

Як повідомляє сайт : при первинному огляді дітей фолікулярна ангіна зустрічається досить часто, особливо в даний час. Не секрет, що здоров'ю підростаючого покоління в нашій країні не приділяється належної уваги, звідси і проблеми. Альо в першу чергу піклуватися про своїх дітей повинні батьки.

Згідно зі статистичними даними, фолікулярна форма у дітей у 50 % випадків спостерігається в сім'ї ях, де «гуляла» стрептококова інфекція, і діти були заражені побутовим шляхом, як правило, від батьків. Це означає, що дорослі в сім'ї не надто переймаються власним здоров " ям і не особливо стежать за здоров ям дітей.

Буває, що доросла людина є носієм стафілококової палички. Сама вона при цьому не хворіє, але заражає нею свою дитину. У цьому випадку в сім'ї спостерігаються повторні і навіть хронічні ангіни. Для запобігання цій ситуації важливо виявити переносника захворювання шляхом проходження обстеження у поліклініці. Аналіз береться у вигляді мазка.

Природно, її можуть спровокувати простудні захворювання, гострі респіраторні вірусні інфекції, переохолодження та інші чинники, пов'язані з ослабленням імунітету. Тому, якщо дитина часто застуджується, слід приділити підвищену увагу профілактиці.

Як виявити дані захворювання?

Звичайно, захистити дитину від усіх захворювань просто неможливо, але запобігти багатьом з них досить просто. Принаймні, необхідно докласти до цього всіх зусиль. Пам " ятайте: імунітет у дитини знаходиться на стадії формування, тому він набагато слабкіший, ніж у дорослого. У зв'язку з цим діти більш сприйнятливі до багатьох інфекцій, зокрема - стафілококових.

Виявити це захворювання у дитини нескладно, оскільки його клінічна картина зазвичай білі виражена. У дітей захворювання починається з підвищення температури, годиною вона доходити до 40 ° С. Паралельно спостерігається біль у горлі і як наслідок - неможливість нормального ковтання їжі.

У дитини погіршується загальне самопочуття, болить голова. Горло при цьому червоніє, мигдалики набрякають, на них утворюються гнійники жовтуватого або білого кольору. Якщо момент упущений, і лікування не прийшов вчасно, безліч гнійників можуть злитися в кілька або навіть один великий гнійник, а це загрожує абсцесом.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ