Головна : Новини

Чому варто грати в різні настільні ігри?

, 11:27
0 283

Життя людини весь час супроводжують різні ігри. І одним з видом є настільні. Це дуже захоплюючий вид відпочинку, як для дітей, так і для дорослих. Далі ми розглянемо основні причини, чому варто грати в .

Ділові ігри є справжньою «школою життя»

Гра здатна навчити людину поважати чужий час, справлятися з труднощами, вести переговори, програвати (що дуже важливіше!) і вигравати, а також ігри стимулюють пам'ять і вчать створювати стратегію і план.

Настільні ігри об'єднують дорослих і дітей

Нині багато людей задають питання: "Чому саме можуть зайнятися батьки зі своїм чадом в століття комп'ютерів і цифрових технологій?". Відповідаємо: Можна взяти якусь настільну гру і чудово провести час разом".

Настільна гра — це чудовий подарунок!

У вашого колеги, друга або знайомого день народження і ви поняття не маєте, що йому подарувати? Настільна гра стане захоплюючим, корисним і оригінальним подарунком, і її ніколи не закинений порошитися куди подалі. Кожного разу, граючи в настільну гру, ваш друг (колега, знайомий) буде згадувати вас, причому незлим, добрим словом.

Справжній міні-тренінг з діловими настільними іграми

Граючи ми потрапляємо в певні умови, в яких ми просто змушені приймати різні рішення. Таким чином, незалежно від себе, ми розкриваємося, тренуємося, вчимося спілкуватися та взаємодіяти.

Чудовий привід зібратися з друзями

Діставши настільну гру з полиці і зателефонуємо друзям - вам ніколи буде нудьгувати. Крім того, ви станете просто незамінним членом суспільства.

Благополуччя сім'ї разом з настільними іграми

Якщо Ви дуже мало спілкуєтеся з власним чадом, тоді ви просто зобов'язані виділити трохи часу на настільну гру! Набагато простіше приділяти своїй дитині трохи уваги в дитинстві, ніж у далекому майбутньому усвідомлювати власну провину за відчуженість і нерозуміння дітей.

У настільні ігри можна грати в будь-якому місці і в будь-який час

Дані гри практично не займають місця та просто ідеально підходять для гри:

  • на природі;
  • за містом;
  • на вулиці;
  • на дачі;
  • у дитячому таборі;
  • у відпустці і т. д.

Щоб грати в настільні ігри не потрібна спеціальна підготовка

Якщо ваші друзі в настільних іграх особливо не розуміються, вам достатньо буде просто пояснити їм правила і ви можете приступати безпосередньо до гри.

Розвиваємо ділові якості разом з бізнес-іграми

Такі ігри дають дорослим і дітям ази економіки, розвивають їх уявлення про причинно-наслідкових зв'язках, а також вчать об'єктивним законам життя.

Настільні ігри — це захоплююче і весело

Ігри дають дорослим можливість відволіктися від проблем, зняти стрес і напругу, а також вжитися в роль.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ