Головна : Новини

Що собою являє хімчистка килимів?

, 08:50
0 263

Щоб розібратися в тому що таке хімчистка килимів, спочатку треба зрозуміти як ці самі килими стають брудними і розповість нам про це співробітник компанії "Bellissimo": eco-chistka.com.ua, основний з послуг якої є . Отже...

90 % всієї бруду потрапляє на килими безпосередньо з взуття, а решта 10 % - це бруд, що переноситься повітряним шляхом, тобто бруд з дверей, вікон, кухонно-побутовою, відео-та аудіотехніки та ін

85 % всього бруду є «сухий», а решта 15 % - «маслянистої». Сухий бруд, проникає в структуру килимового ворсу, але видаляється за допомогою пилососа. А ось масляниста бруд, у свою чергу, приклеюється безпосередньо до поверхні килима і пропилососити її вже не представляється можливим. Масло споріднено клею, привертає сухий бруд і стає основною причиною появи плям (видимих забруднень).

Чому треба робити хімчистку килимів?

загалом, чищенням килима називається процес видалення всіх зовнішніх забруднень плюс відокремилися елементів основи і ворсу з його поверхні та по всій його товщині.

Хімчисткою килима називається чистка даного виробу за допомогою хімічних засобів і спеціалізованого устаткування.
У хімчистки килимів є власна специфіка. Найчастіше при виготовленні килимових покриттів застосовують кілька різновидів матеріалів. З комбінації можуть бути самими різними:

  • шерсть і льон;
  • шовк і бавовна;
  • шерсть і бавовна.

Сучасні підприємства при виробництві набивних килимів найчастіше застосовують різні типи клею. У будь-якому разі, різні матеріали при впливі на них органічних розчинників і водних розчинів миючих засобів ведуть себе по-різному. Часто доводиться використовувати такі способи чищення килимів, при яких вплив застосовується, наприклад, тільки до кистей і при цьому не зачіпає ворс, або ж лише до ворсу і при цьому не зачіпає основу.

2-ой важливий момент - це те, що на килими доводиться найсильніша грязьова і механічне навантаження, що, в свою чергу, веде до їх швидкого зношування. Пісок і пил - це абразиви, що при попадении в килим підрізають ворс покриття (це відбувається безпосередньо під механічним впливом).

Щоб збільшити термін служби килимів краще раз в 6 місяців проводити хімчистку.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ