Головна : Новини

Кефірна дієта: що це таке?

, 00:14
0 243

Кефірної дієтою називають 1-ін з найбільш поширених способів схуднення. Величезна популярність цієї дієти можна пояснити тим, що такий продукт, як кефір є повсюдним, оскільки його приємно вживати і дуже легко придбати. З характерною кислинкою, ароматний і густий кефір є 1-їм з найулюбленіших кисломолочних продуктів. Більше того, про користь цього напою написані справжні трактати, а про те, що треба пити кефір на ніч, відомо навіть школярам.

Цей напій налагоджує мікрофлору в кишечнику, допомагає подолати дисбактеріоз, а також благотворно впливає на обмінні процеси в людському організмі. Крім корисних властивостей, кефір має також і чудовий смак, що і є 1-ої з головних причин його повсюдне використання у боротьбі із зайвими кілограмами. Далі ми більш детально розглянемо що собою являє дана дієта і розповість нам про неї головний редактор порталу про схуднення .

Що собою являє кефірна дієта?

Дана дієта є дуже аскетичним способом позбавлення від зайвого вема. Суть цієї дієти для схуднення дуже проста: протягом 3-5 днів необхідно вживати в їжу суто один кефір (до 2 л в день). Також, треба пити негазовану мінеральну воду, трав'яні чаї, не < 1,5 літра в день.

Оптимальною тривалістю даної дієти є 3-ри дні, правда при нормальному самопочутті і в разі відмінної переносимості ви можете продовжити дієту ще на 2-ва дні. А ось застосовувати цю дієту > 5-ти днів категорично не можна, у противному випадку ви можете завдати своєму організму величезної шкоди.

Суворо дотримуючись кефірну дієту ви зможете схуднути на 3 - 6 кілограмів. Але, як і інші монодієти, кефірна дієта також не гарантує тривалого ефекту.

Якщо почитати відгуки про даній дієті, то можна зробити висновок про те, що даний спосіб схуднення хороший лише в якості екстреної заходи, коли вам треба постройнеть за короткий термін до певного свята або ж урочистої події. Але, якщо ви не перейдете на раціональне, сбаансированное харчування, то через деякий час зайві кілограми возвратяться до вас знову, і, найчастіше, з істотною надбавкою.

Висновки

З цього можна зробити висновок про те, що будь-яка дієта не є панацеєю від зайвої ваги - як не крути побороти зайву вагу без раціонального питанияи занять спортом буде дуже складно!

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ