Головна : Новини

Яким має бути комп'ютерний стіл?

, 11:32
0 267

Робота за ПК може доставляти незручність і бути непродуктивною, якщо був невірно підібраний комп'ютерний стіл. Варіантів таких столів може бути дуже і дуже багато, нині виробники меблів випускають комп'ютерні столи різних розмірів, форм і комплектації. Саме тому, вибір конкретної моделі залежить безпосередньо від роду діяльності, особливостей самої роботи, а також місця розташування. Далі ми постараємося дати кілька порад щодо вибору комп'ютерного столу і допоможе нам у цьому ІП Василевський М. А., який займається виготовленням меблів на замовлення в Мінську. До речі, приклади комп'ютерних столів, виготовлених за індивідуальним дизайном можна .

Вибір комп'ютерного столу

У 1-у чергу треба визначитися з місцем розташування вашого столу. Якщо робоче місце буде знаходитися в кутку кімнати, тоді найкращим чином для рішення даної задачі підійде кутовий стіл. Якщо комп'ютерний стіл буде розташований біля стіни, тоді найкращим вибором буде прямокутна модель.

Комп'ютерний стіл буває у вигляді стійки, що оснащена різними шухлядками, нішами, підставками та полицями. Подібні столи, найчастіше, займають мало місця і дуже зручні в маленьких приміщеннях. Або ж навпаки, комп'ютерний стіл може бути дуже великим, без додаткових надставок на стільниці і полиць.

Вибираючи стіл треба особливу увагу звернути на глибину стільниці. Так у прямокутного столу вона повинна становити не < 80 см, в іншому випадку - писати буде просто незручно, а також не залишиться місця для зошитів, документів, книг і монітор буде розташовуватися дуже близько до очей. Щоб робота за ПК була комфортною ви повинні дивитися на монітор зверху вниз, саме тому фахівці рекомендують розташовувати його трохи нижче рівня очей.

Також багато комп'ютерні столи мають висувні полки, а також панелі для миші і клавіатури. Наявність таких панелей істотно звільняє робочу поверхню, але далеко не кожній людині вони будуть зручні.

Дуже важливим моментом є наявність комп'ютерного столу полиці для системника. Треба обов'язково звернути увагу на її розміри і на те, чи буде ваш системний блок добре провітрюватися, а також на доступ безпосередньо до системного блоку.

Вибирати комп'ютерний стіл треба суто індивідуально, тут саме головне, щоб вам було комфортно і зручно за ним працювати і зовсім необов'язково, щоб комп'ютерний стіл при цьому був дорогим.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ