Головна : Новини

Основні переваги покупки одягу оптом

, 13:00
0 295

У сучасному світі, мабуть, немає людини який не любив би модно одягатися. Тому бізнес з продажу одягу є дуже прибутковим. Але як вичавити максимум прибутку, вклавши при цьому мінімум інвестицій? Тут бізнесменам на допомогу приходить оптова торгівля, що дозволяє одержувати понад прибуток.

Нині оптове придбання одягу стає все більш популярним. Сьогодні економічна вигода часто виходить на 1-ий план серед низки найважливіших моментів. Намагаючись зробити свою власну справу, більш рентабельним, величезна кількість приватних підприємців замовляють продукцію за оптовими цінами (десь за кордоном або на батьківщині), а потім реалізують її в роздріб, при цьому отримуючи непоганий прибуток.

Чому опт?

Так, в Москві, СПб та інших містах закуповується безліччю різних ТЦ, бутиків і магазинів. На думку експертів схеми подібного роду: коли товар купується оптом, а далі перепродується за більшою ціною, приносять солідний прибуток, а це означає, що цей бізнес найближчим часом буде тільки розвиватися.

Це зумовлено безпосередньо тим, що продукція, яка реалізується оптом, залишається набагато дешевше своїх аналогів, які представлені у роздрібній торговельній мережі. Найчастіше, різниця в ціні становить: 50 - 70 %. Але дані показники можуть бути іншими. Так, іноді товари, які купують оптом закордоном, можуть стоїть на 100-150 % дешевше їх аналогів, представлених у роздрібній мережі. З чого випливає, що подібна діяльність обіцяє суттєву вигоду.

Більш того, з поширенням інтернету укладати партнерські договори з виробниками одягу стало набагато простіше. Найчастіше, кожен великий виробник має свій особистий веб-сайт (найчастіше дані ресурси багатомовні) і спеціальний каталог продукції, завдяки якому і реалізується продукція. Просто вибравши потрібний асортимент продукції, ви можете з легкістю оформити своє замовлення або через оператора, або залишивши його на сайті компанії. За допомогою схем подібного роду одяг, придбана оптом реалізується переважне більшістю торговельних мереж Москви та інших міст РФ.

Опт в складчину

Безумовно, одяг оптом найчастіше купують саме бізнесмени і підприємці, але звичайні громадяни теж не втрачають чудову можливість заощадити свої кровні. Так, просто зібравшись зі своїми друзями і вибравши певну кількість потрібних вам речей, ви можете замовити партію одягу за оптовою ціною, при цьому заощадивши багато вільного часу і істотну суму грошей.

Висновки

Нині в умовах сформованої в країні непростої економічної ситуації кожна людина намагається заощадити. І придбання одягу оптом є для цього чудовою можливістю.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ