здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Аудит від HLB Ukraine - запорука успіху компанії

Грудень 06 2016

Господарська діяльність або бізнес - це комплексні поняття, які поєднують в собі фінансові, трудові, організаційні, інвестиційні та інші аспекти. Це колосальні обсяги інформації, особливо, якщо компанія велика, і їх потрібно не просто уваги, але ще й зіставити з чинними законодавчими і галузевими нормами. А вже в нашій країні вони змінюються із завидною регулярністю. В такій ситуації цілком можна розраховувати на недостатньо високий рівень ефективності бізнесу, а також підвищений інтерес з боку контролюючих інстанцій. Домогтися позитивної динаміки в обох напрямках можна, якщо вдатися до серйозного аудиту своєї фінансової діяльності, довіривши його фахівцям компанії HLB Ukraine. Детальніше про всі можливості співпраці можна дізнатися на офіційному сайті, пройшовши за посиланням .

Чому ми?

Необхідність проведення незалежного аудиту часто ігнорується компаніями в нашій країні. Тут свою роль може зіграти і банальний брак коштів, і просто неопознанность власників. А між тим, наші фахівці постійно вдосконалюють свою кваліфікацію, підвищують свій професійний рівень, завдяки чому завжди в курсі чинних законодавчих норм і порядків.

Якісно проведена перевірка може відкрити власнику реальну картину того, що відбувається в компанії, включаючи фінансові, законодавчі, організаційні моменти. Очевидно, володіючи достовірною інформацією можна приймати більш зважені і акцентовані кроки, розвивати і зміцнювати компанію.
Вибрати HLB Ukraine варто не тільки тому, що ми надаємо широкий перелік послуг. Довіра і авторитет, який створювався роками, дозволив нам відкрити свої філії в більш ніж 130 країнах світу.

Перелік послуг

Базовим напрямком діяльності українського підрозділу HLB безумовно є аудит в усіх його формах. В залежності від пріоритетів клієнтів, масштабів їх діяльності, під час аналізу можуть бути задіяні, як внутрішньодержавні норми, так і міжнародні стандарти, наприклад, МСФЗ.
Крім цього, ми надаємо послуги в сфері податкового консалтингу: надання рекомендацій, планування, складання декларацій і т. д.

Також ми надаємо юридичну підтримку, оскільки правове поле сильно мінливий, а клієнту завжди потрібно відповідати чинним нормам.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

← Гербалайф від Энерджилайф Основні переваги покупки... 
Переглядів: 227
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен