Головна : Новини

Аудит від HLB Ukraine - запорука успіху компанії

, 01:17
0 266

Господарська діяльність або бізнес - це комплексні поняття, які поєднують в собі фінансові, трудові, організаційні, інвестиційні та інші аспекти. Це колосальні обсяги інформації, особливо, якщо компанія велика, і їх потрібно не просто уваги, але ще й зіставити з чинними законодавчими і галузевими нормами. А вже в нашій країні вони змінюються із завидною регулярністю. В такій ситуації цілком можна розраховувати на недостатньо високий рівень ефективності бізнесу, а також підвищений інтерес з боку контролюючих інстанцій. Домогтися позитивної динаміки в обох напрямках можна, якщо вдатися до серйозного аудиту своєї фінансової діяльності, довіривши його фахівцям компанії HLB Ukraine. Детальніше про всі можливості співпраці можна дізнатися на офіційному сайті, пройшовши за посиланням .

Чому ми?

Необхідність проведення незалежного аудиту часто ігнорується компаніями в нашій країні. Тут свою роль може зіграти і банальний брак коштів, і просто неопознанность власників. А між тим, наші фахівці постійно вдосконалюють свою кваліфікацію, підвищують свій професійний рівень, завдяки чому завжди в курсі чинних законодавчих норм і порядків.

Якісно проведена перевірка може відкрити власнику реальну картину того, що відбувається в компанії, включаючи фінансові, законодавчі, організаційні моменти. Очевидно, володіючи достовірною інформацією можна приймати більш зважені і акцентовані кроки, розвивати і зміцнювати компанію.
Вибрати HLB Ukraine варто не тільки тому, що ми надаємо широкий перелік послуг. Довіра і авторитет, який створювався роками, дозволив нам відкрити свої філії в більш ніж 130 країнах світу.

Перелік послуг

Базовим напрямком діяльності українського підрозділу HLB безумовно є аудит в усіх його формах. В залежності від пріоритетів клієнтів, масштабів їх діяльності, під час аналізу можуть бути задіяні, як внутрішньодержавні норми, так і міжнародні стандарти, наприклад, МСФЗ.
Крім цього, ми надаємо послуги в сфері податкового консалтингу: надання рекомендацій, планування, складання декларацій і т. д.

Також ми надаємо юридичну підтримку, оскільки правове поле сильно мінливий, а клієнту завжди потрібно відповідати чинним нормам.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ