Головна : Новини

Гербалайф від Энерджилайф

, 15:41
0 309

Одним з основних трендів сучасного суспільства став здоровий спосіб життя і тому є цілком логічне пояснення. Для цього достатньо поглянути на наш «консервований» раціон і врахувати до цього малоподвижную або навпаки надто активну трудову діяльність. Як результат – масово суспільство страждає від зайвої ваги і букета супутніх хвороб. Змістити шальки терезів на позитивний напрямок не вдасться лише за рахунок більш активного заняття спортом – потрібен комплексний підхід, що враховує збалансоване харчування. Одними з кращих харчових і вітамінізованих добавок є комплекси від компанії Гербалайф, які можна замовити у офіційного представника на сайті .

Що таке Herbalife?

Питанням здорового харчування у США зацікавилися в початку 80-их років минулого століття. В цей час Марк Хьюз заснував компанію Herbalife, продаючи свої перші товари прямо з власного автомобіля. Вже через 6 років його діяльність стала настільки прибуткової, що компанію довелося переформатувати і вийти на фондовий ринок.

У свій час компанія стала однією з перших, що працюють за принципом прямих продажів або мережевого маркетингу (як прийнято говорити у нас). Її представництва в даний час діють на всіх континентах, дозволяючи досягати річного обороту понад 5 млрд. доларів, об'єднуючи під одним крилом понад 4,5 тисяч співробітників.

Якість для Herbalife – це основний критерій виробництва, адже в кінцевому підсумку йдеться про здоров'я людини. Для досягнення високих показників у цій сфері, крім співробітників персональної тест-лабораторії залучаються також незалежні експерти.

Що ми пропонуємо?

В інтернет-магазині Life Energy, який є віртуальним майданчиком незалежного представника корпорації в Україні, можна придбати наступні групи товарів:

  • Протеїнові коктейлі «Формула 1». Ефективний харчовий комплекс, збагачений вітамінами групи А, В, С, Е, мікроелементи, білки. Чудово підходить для корекції ваги або його утримання на певному рівні;
  • Спортивне харчування. Комплекс спеціальних біологічно активних добавок, що дозволяють підвищити витривалість і темпи відновлення організму після тренувань;
  • Косметичні засоби. Величезний вибір кремів і гелів для догляду за шкірою, її захисту, живлення, зволоження, очищення від шлаків і токсинів.

Ціни на нашу продукцію приємно здивують, а можливість доставки в будь-яку точку країни протягом лічених днів дозволять більшому числу наших громадян стати на здоровий шлях.  

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ