Головна : Новини

Імплантація зубів: переваги і різновиди

, 13:53
0 274

протягом життя практично всі люди стикаються з потребою відновлення зубного ряду у разі втрати 1-го або кілька зубів. Потрібно відзначити, що неповний зубний ряд здатний доставити істотний дискомфорт безпосередньо при прийомі їжі, а також може формируеться деформація прикусу і сильно збільшується навантаження на сусідні зуби. Крім того відсутність зуба (зубів) стає естетичною проблемою, людина починає комплексувати, у результаті чого ускладнюється спілкування з іншими людьми. 100 % відновлення зубного ряду можна здійснити за допомогою декількох способів: як традиційна реставрація та протезування зубів, так сучасні досягнення в області стоматології.

Найбільш передовою технологією у сфері відновлення потеряных зубів є імплантація, суть якої полягає у імплантації протеза-імпланта в щелепну кісткову тканину, який безпосередньо і замінює втрачений зуб. Імплант - це ніщо інше, як гвинт з титану з зовнішньої коронкою. Титан є матеріалом, який на сто відсотків сумісний з тканинами нашого організму. А коронку, в свою чергу, зовні абсолютно нічим не відрізниш від "рідного" зуба, крім того, вона при цьому володіє стійкістю до навантажень і підвищеною міцністю. На сьогоднішній день, імплантологія є найбільш перспективним напрямком стоматології. До речі, у клініці можна провести на самому вісоком рівні.

Основні плюси імплантації:

  • вона дозволяє замінювати втрачені зуби без зайвої обробки, а також обточування сусідніх зубів;
  • є можливість заповнювати втрачені зуби різної протяжності;
  • можна навіть відновити функції щелепи, в якій відсутні абсолютно всі зуби;
  • зберігається кісткова тканина, а також забирається надмірне навантаження на сусідні зуби безпосередньо при прийомі їжі;
  • це нетравмоопасная, безболісна процедура, а самі імпланти можуть прослужити набагато довше, ніж зуб під коронкою або ж зубний міст;
  • 100 % відновлення жувальної функції;
  • імплант нічим не відрізняється від "рідного" зуба, а також не викликає естетичного і функціонального дискомфорту.

Види імплантації

Вибір методики самої імплантації, а також самого імпланта визначають безпосередньо в залежності від локалізації і кількості утеряных зубів, індивідуальних особливостей кожного окремого пацієнта, а також стану кісткової тканини. В цілому ж, імплантація буває або одноетапної, або двоетапної.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ