Головна : Новини

Вибираємо діагностичну клініку

, 11:50
0 315

В РФ дуже непросто писати про платну медицину. І головною причиною цього, яка всім відома, є перетворення ринку медичних послуг за послесоветские роки в «тіньовий бізнес», без якихось чітких розцінок і правил, з досить обмеженими можливостями отримати про нього більш-менш об'єктивної інформації. Саме тому в рунеті майже немає каталогів мед. послуг з їх розцінками, а про достовірності каталогів, які надають таку інформацію судити дуже складно.

Найбільш популярними сьогодні є онлайн ресурси, що містять інформацію про місце розташування та контакти регіональних медичних центрів, які надають певні медичні послуги. Наприклад, якщо вас интернесуют , в яких роблять ендоскопію або якусь другу процедуру, то знайти їх можна на сайті mosmedicorg.ru. Далі ми розглянемо як правильно вибрати платну клініку.

Корисні поради про те, як вибрати діагностичну клініку?

Якщо ви тверезо оцінивши всі переваги і можливості безкоштовної медицини, вирішили скористатися послугами її "платній сестри", тоді Вашої основним завданням є пошук оптимального пропозиції по співвідношенню ціна / якість. Головними критеріями тут є:

  • кваліфікація (досвід) лікаря;
  • наявність потрібного сучасного медобладнання;
  • вартість і комфортність самого лікування.

З чого ж почати свій пошук?

  • Варіант № 1. Досвідчений лікар - це основа, а все інше - не так принципово. Саме тому спочатку необхідно знайти хорошого фахівця, дізнатися, де він працює і записатися до нього на прийом;
  • Варіант № 2. Все набагато складніше, якщо ви не маєте навіть приблизного уявлення про те, що саме вас турбує і до якого лікаря потрібно звернутися. Тут варто пошукати ваші симптоми в інтернеті, проконсультуватися з онлайн консультантами на мед. ресурсах або пройти первинний огляд у державній клініці;
  • Варіант № 3. Якщо 2-ва вищезазначених варіанти вам не підходять, тоді вам треба знайти багатопрофільний пристойний мед. центр (приватний або державний) для діагностики і подальшого лікування.

Висновки

Не варто зацикливайтся на державної або комерційної медицині, в обох випадках є свої "-" і "+". Безпосередньо при виборі комерційного медичного центру, не треба купуватися на рекламу. Почитайте відгуки і подивіться рейтинги на незалежних інформаційних веб-сайтах про медицину, яких сьогодні благо вистачає з лишком.

Якщо ви спочатку помилилися при виборі комерційної діагностичної клініки, і сумніваєтеся в результатах аналізів, а також поставленому діагнозі – не полінуйтеся проконсультуватися в іншій клініці і перездати аналізи в незалежній лабораторії.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ