здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Новоутворення в області надниркових залоз

Грудень 07 2016

Сучасний світ сповнений стресових явищ і ситуацій, які буквально щодня переслідують людину. Щоб у подібній ситуації вести себе адекватно, в організмі виробляються спеціальні гормони, за секрецію яких відповідають наднирники - пара ендокринних залоз із зрозумілою локалізацією. З точки зору клінічної онкології - це органи, які вкрай рідко піддаються ризику розвитку новоутворень, як агресивних, так і доброякісних. За статистикою, кількість таких хворих не перевищує 3-5% від загального числа обстежуваних пацієнтів. Тим не менш потрібно вміти розпізнавати і чоловіків, прямі і непрямі. Думається, не варто зайвий раз нагадувати, що діагностування новоутворення на ранній стадії розвитку істотно підвищує шанси на позитивний результат лікування.

Природа проблеми

Незважаючи на малий відсоток захворюваності, рак наднирників ретельно досліджується, що дозволяє створити досить розгалужену класифікаційну сітку. Такий стан речей стає можливим виходячи з анатомії залоз, які структурно складаються з двох різних речовин (тканин) - коркового (зовнішнього) і мозкового (внутрішнього).

Кора або корковий шар є джерелом синтезу кортикостероїдних гормонів: кортикостерону, альдостерону, кортизону, андрогенів і т. д. Структурно складається з трьох шарів або зон: клубочкової, пучкової, сітчастої.
Мозкова тканина служить джерелом одного з найважливіших гормонів - адреналіну. Крім нього тут виробляються регулятори ЦНС та ШКТ - пептиди.

Класифікація пухлин

Новоутворення надниркових залоз класифікуються за стадії, ступеня небезпеки та зоні ураження. У перших двох випадках прийнято виділяти типові для загальної онкології категорії: первинні/метастатичні злоякісні/доброякісні.

Більш широкою є класифікація по зоні первинного ураження:

  • Епітелій - аденома і рак;
  • Мезенхима - фіброма, ангиона, ліпома і миелолипома;
  • Мозкова речовина - нейробластома, феохромацитома, ганглиома.

У залежності від локалізації, виявляються характерні симптоми захворювання. Приміром, якщо ураженим є кіркова речовина, то цілком ймовірно воно буде супроводжуватися синдромом Кушинга. Він проявляється в локальних жирових відкладеннях, регулярної м'язової слабкості, появі стрий - ділянок з тонкою шкірою. Крім цього, проявляються симптоми артеріальної гіпертензії і порушення роботи нирок.

Ураження мозкової речовини супроводжується регулярними гіпертонічними кризами, коли тиск піднімається до 300/150 мм. рт. ст. Як наслідок, можуть з'явитися ускладнення, які і самі володіють високим ступенем летальності, наприклад, інсульт.

Незважаючи на відносно малу частоту появи пухлин надниркових залоз, діагностувати їх на початковій буває складно.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

← Плазмоліфтінг: що це таке? Купівля меблів оптом і її... 
Переглядів: 240
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен