Головна : Новини

Як поліпшити травлення

, 10:27
0 256

Часто переслідують болі і відчуття тяжкості в області шлунка і кишечника? Проблеми зі стільцем? Швидше за все, це проблеми з травленням.

Травний тракт

Травний тракт — складна і ефективна система організму; від його роботи залежить як функціонування інших систем організму, так і загальний стан.

Наш конвеєр з доставки живильних речовин до органів і тканин відмінно продуманий і налаштований: харчова грудка, підданий попередньої механічної обробки жувальним апаратом і слабощелочному первинного розкладання в основному вуглеводів ферментами слини, надходить по стравоходу в «кислий» шлунок; там відбувається подальше розкладання в основному білків пепсинами і шлунковим соком на амінокислоти; потім харчова грудка потрапляє в «лужної» кишечник, де відбувається подальше розкладання жирів і вуглеводів: у дванадцятипалій кишці через жовчні протоки печінки і протоки підшлункової залози виділяються ферменти, остаточно розщеплюють всі макронутриенты — білки, жири і вуглеводи, — саме тут слабкість ферментних систем позначається на перетравності їжі; далі харчової клубок у кишечнику всмоктується, зневоднюється, піддається впливу кишкової мікрофлори.

При порушенні будь-якого з етапів травної ланцюга, їжа або перестає засвоюватися, або не розкладається ферментними системами. В обох випадках це призводить до гниття, застою, розвитку патогенно мікрофлори і загального погіршення стану.

Комплексне очищення організму

Якщо ви читаєте цю статтю, то напевно проблеми з травленням почали доставляти дискомфорт, а значить, мова йде вже про більш глибокому розладі організму. Гниття і бродіння неперетравленої їжі призводить не тільки до розмноження патогенної мікрофлори, але і до виділення токсичних речовин, які отруюють наш організм зсередини. При проблемах з травленням, природний висновок цих токсинів ускладнений, і наш організм потребує руку допомоги. Тому, що б позбавитися від проблем з травленням і допомогти своєму організму вивести накопичені шлаки і токсини, необхідно провести комплексне очищення організму. Для цього не обов'язково, і навіть протипоказане, використовувати медичні препарати. І не дивно, адже наша природа подбала про нас, і дарувала нам натуральні речовини, за допомогою яких можна провести очищення організму без шкоди і зміцнити своє здоров'я. Прочитати детальніше про методи очищення організму натуральними засобами ви можете  Центру Соколинского, визнаного експерта в цій області.

Нормалізація перетравлення їжі

Якщо процес не отримав патологічного характеру, нормалізація харчування — не складне завдання.

Необхідно скорочувати тваринні жири і швидкі вуглеводи, віддаючи перевагу білковим продуктам. Для усунення гнильних процесів в кишечнику необхідно збагатити мікрофлору кишечника, додавши в раціон кефір, йогурт, сметану, кисле молоко, будь-які кисломолочні продукти. Це дасть поштовх розвитку корисної бактеріальної середовища кишечника.

Усунення гниючих залишків неперетравленої і незасвоєний їжі — завдання клітковини. А наше завдання — дати організму всі її форми: і розчинні і нерозчинні. Фрукти і овочі, зернові та бобові, практично будь-які види рослинної їжі містять рослинні волокна. Клітковина для кишечника — своєрідна м'яка щітка, выметающая і зв'язує залишки харчової грудки і видаляє його з організму.

Крім того, вживання клітковини стимулює жовчні протоки, не даючи жовчі застоюватися. А сама клітковина доносить до кишечника необхідні мікроелементи майже в незмінній формі.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ