Головна : Новини

УЗД стопи: Коли його роблять?

, 02:34
0 269

Після 40 років, кожній людині рекомендують проходити повну медкомісію (1-ин раз на рік), причому не просто проходити огляди у різних лікарів, а також і проводити діагностичні обстеження (1-ним з них повинно бути , яке допоможе побачити хвороби на ранніх стадіях та в наслідок їх усунути).

Не треба думати, що відсутність болю і скарг - це гарантія вашого здоров'я. В дійсності, різні запальні процеси здатні не давати про себе знати протягом довгого часу і, як результат, взагалі не турбувати людину. У цей час можуть начатьразвиваться  такі хвороби, як:

  • розрив зв'язок;
  • розрив сухожилля;
  • артрит;
  • плоскостопість;
  • крововилив у суглоб;
  • деформуючий остеоартроз;
  • скупчення запальної рідини безпосередньо в суглобі.

Тут важливо не плутати суглобову рідину і мастило. Пам'ятайте, що рідина з'являється безпосередньо при запаленні суглоба і може мати різну кількість і текстуру. Приміром, в'язка і густа рідина говорить про затяжному перебігу захворювання і тривалому запаленні. А її велика кількість свідчить про ступені хвороби: тат чим її більше, тим більш гострий протікає запальний процес.

особливо важливо проводити УЗД стоп людям, які страждають плоскостопістю. На 1-ий погляд це лише поверхнева проблема, що приносить суто легкий дискомфорт, а також виправна допомогою носіння невеликих підборів та ортопедичних устілок. Насправді, ситуація набагато серйозніша і гірше. Недбале ставлення до даного захворювання цілком може призвести людину до інвалідності, а також потреби у вельми ризикованих і дорогих хірургічних операціях. Саме тому плоскостопість треба лікувати і під час цього самого лікування рівно стільки разів проходити УЗД стопи, скільки буде потрібно.

Небезпечно УЗД стопи?

Деякі люди побоюються дуже часто прохоить УЗД стопи і колінного суглоба, оскільки вважають цю процедуру шкідливою для здоров'я. Але знайе - це всього лише міф, який не підтверджений ніякими науковими дослідженнями.

Під час даної процедури на організм впливають тільки ультразвукові хвилі, що на відміну від випромінювання, яке виділяється при проведенні рентгена або томографії, не можуть нашкодити людині.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ