Міжнародні вантажоперевезення: основні різновиди
0 1196
"Міжнародні перевезення вантажів, під якими мають на увазі перевезення вантажів і пасажирів між 2-ма і болеестранами, можна класифікувати за різними критеріями", - розповідає Скорик Олеся Олександрівна - директор компанії в Україні.
У залежності від об'єкта, що перевозитися міжнародні перевезення бувають:
- пасажирськими;
- вантажними.
залежно від використовуваного транспорту, міжнародні вантажні перевезення поділяються на:
- Повітряні. Це перевезення вантажів, які безпосередньо регулюються двосторонніми угодами про порядок експлуатації, а також встановлення міжнародного авіасполучення + конвенцією про міжнародні вантажоперевезення;
- Залізничні. Це перевезення вантажів, які регулюються конвенцією про міжнародних залізничних перевезеннях. Крім того, цим документом також установлюються умови та правила страхування вантажів, порядок надання позовів і претензій, здійснення платежів + чітко прописується відповідальність самої залізниці безпосередньо за перевезення вантажів;
- Морські. Це перевезення вантажів, які регулюється двосторонніми угодами про торгівлі, судноплавстві та мореплаванні + рядом інших законодавчих актів;
- Автомобільні. Це перевезення вантажів, що регулюється міжнародною багатосторонньою конвенцією про вантажоперевезення по дорозі + двосторонніми угодами, що регулюють автомобільне сполучення між конкретними державами.
Аналогічно, перевезення пасажирів повітряним, морським, залізничним і автомобільним транспортом теж регулюється певними двосторонніми угодами і законодавчими актами.
Крім перерахованих вище різновидів міжнародних вантажоперевезень окремо розрізняють:
- контейнерні перевезення;
- міжнародні транзитні перевезення по території певної країни;
- перевезення за допомогою змішаного повідомлення, наприклад, із застосуванням різних транспортних засобів автомобільного і водного і т. д.
Комерційний договір є головним документом, що визначає відносини між одержувачем, замовником і экпедитором. Згідно нього відправник повинен сплатити за перевезення вантажу, експедитор - доставити вантаж безпосередньо в пункт призначення, ну а одержувач - оплатити вантаж.
Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)