здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Міжнародні вантажоперевезення: основні різновиди

Грудень 14 2016

"Міжнародні перевезення вантажів, під якими мають на увазі перевезення вантажів і пасажирів між 2-ма і болеестранами, можна класифікувати за різними критеріями", - розповідає Скорик Олеся Олександрівна - директор компанії в Україні.

У залежності від об'єкта, що перевозитися міжнародні перевезення бувають:

  • пасажирськими;
  • вантажними.

залежно від використовуваного транспорту, міжнародні вантажні перевезення поділяються на:

  1. Повітряні. Це перевезення вантажів, які безпосередньо регулюються двосторонніми угодами про порядок експлуатації, а також встановлення міжнародного авіасполучення + конвенцією про міжнародні вантажоперевезення;
  2. Залізничні. Це перевезення вантажів, які регулюються конвенцією про міжнародних залізничних перевезеннях. Крім того, цим документом також установлюються умови та правила страхування вантажів, порядок надання позовів і претензій, здійснення платежів + чітко прописується відповідальність самої залізниці безпосередньо за перевезення вантажів;
  3. Морські. Це перевезення вантажів, які регулюється двосторонніми угодами про торгівлі, судноплавстві та мореплаванні + рядом інших законодавчих актів;
  4. Автомобільні. Це перевезення вантажів, що регулюється міжнародною багатосторонньою конвенцією про вантажоперевезення по дорозі + двосторонніми угодами, що регулюють автомобільне сполучення між конкретними державами.

Аналогічно, перевезення пасажирів повітряним, морським, залізничним і автомобільним транспортом теж регулюється певними двосторонніми угодами і законодавчими актами.

Крім перерахованих вище різновидів міжнародних вантажоперевезень окремо розрізняють:

 

  • контейнерні перевезення;
  • міжнародні транзитні перевезення по території певної країни;
  • перевезення за допомогою змішаного повідомлення, наприклад, із застосуванням різних транспортних засобів автомобільного і водного і т. д.

Комерційний договір є головним документом, що визначає відносини між одержувачем, замовником і экпедитором. Згідно нього відправник повинен сплатити за перевезення вантажу, експедитор - доставити вантаж безпосередньо в пункт призначення, ну а одержувач - оплатити вантаж.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

← Выбор портативного... УЗД стопи: Коли його... 
Переглядів: 226
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен