Головна : Новини

Вапоризатор: що це таке?

, 21:05
0 282

Ще за СРСР косметологи використовували водяну баню, коли їх пацієнти розміщували своє обличчя над ємністю, що парила і чекали в цьому положенні кілька хвилин. За цей час пори шкіри обличчя відкривалися, і лікар міг спокійно приступати до його чищення. Сьогодні ж, різні косметологічні центри по відношенню до власних пацієнтам більш гуманні, саме тому вони застосовують вапоризаторы - спец. апарати для створення пари штучним чином.

Вапоризаторы застосовують:

 

  • При ароматерапії для рівномірного розподілу аромавеществ по кімнаті;
  • Для розпарювання шкіри обличчя, а також інших частин тіла безпосередньо перед самою чищення;
  • Для знезараження, завдяки такій їх додаткової функції, як озонування.

Крім того, цей цікавий апарат також включають в себе майже всі набори обладнання для всіляких СПА центрів. За допомогою вапоризатора співробітники салонів можуть просто ідеально підготувати шкіру для последующ обробки аромамаслами або чищення. Ефект розкриття пор шкіри надає широчацшие можливості для використання цього пристрою безпосередньо в косметичних цілях. Майбутні процедури чищення (неважливо апаратної або ручний), які проводять відразу після розпарювання, в кінцевому підсумку мають набагато кращий результат.

1-ті вапоризаторы, які привозили в Україну з Італії, Німеччини, Франції, а також Іспанії, мали обмежені функції, а коштували в районі 1 тис. доларів. Вони були незручними у використанні, мали великі габарити, а для води колба з скла весь час розбивалася.

Нині ж, вапоризаторы мають збільшений функціонал, в порівнянні з їх 1-ми варіантами. Наприклад, сьогодні можна придбати за 1500 - 5500 грн, а найширша мережа сервісних центрів не дозволить можливості зламаного вапоризатору трансформуватися в гроші викинуті на вітер.

Нині у всіх косметологічних салонах використовують вапоризаторы, що крім своєї основної функції, а саме - подачі пари, мають також безліч інших корисних функцій.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ