Головна : Новини

Вибираємо дитячу футболку

, 12:10
0 290

Сьогодні, такий предмет гардеробу, як футболка, люблять носити всі без винятку (чоловіки і менщини, люди солідного віку і молодь). Всі вони люблять футболки за їх універсальність, дивовижне зручність і лаконічність. Більш кого, цей предмет одягу також подобається і найменшим з нас - дітям, яким, у свою чергу, для постійного руху потрібна комфортна і м'яка одяг. Як же правильно вибирати футболки для дітей? На що саме треба звернути свою увагу?

Матеріал

У 1-у чергу, вибираючи футболки для хлопчиків і дівчаток, треба звернути свою увагу безпосередньо на тканину, з якої іні пошиті. Якісні повинна бути зроблені з бавовняного трикотажу. Чудовим варіантом буде також матеріал з додаванням віскози або льону, а синтетичних волокон все-таки краще уникати (допускається лише незначний % синтетичних добавок, який використовується для зміцнення самої тканини).

Пам'ятайте, що натуральний матеріал відмінно вбирають вологу, дає шкірі можливість дихати, а також не викликає роздратування. Але, як би там не було, треба пам'ятати про те, що навіть фірмову футболку безпосередньо перед самим носінням краще випрати (це особливо важливо, якщо у вашої дитини дуже ніжна шкіра).

Якість пошиття

Крім якісного матеріалу також дуже важливий ще і пошиття. Так, на дитячих футболках:    

  • повинні бути рівні декоративні шви;
  • стирчать ниток у швах взагалі не повинно бути;
  • шви не повинні формувати товстих "рубців", що, в свою чергу, можуть травмувати дитячу дитини;
  • краю матеріалу повинні бути оброблені спец. строчкою (винятком є модна тенденція "вивернутою" футболки).

Колір

Вибір кольору дитячої футболки залежить безпосередньо від смаку її майбутнього власника, а також його батьків.
У футболках для дітей чудово виглядають контрасти - це коли один з одним поєднуються одночасно пару тонів у вигляді плям, смужок, малюнків і фігур. Крім того, подібна одяг може стати чудовим наочним керівництвом дитині для вивчення кольору.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ