Головна : Новини

Вибираємо оправу для дитини

, 23:54
0 316

Вибираючи оправу для дитячих очок, необхідно пам " ятати кілька правил, щоб окуляри давали максимальний ефект при виправленні дефектів зору. Перш за все, слід пам " ятати один важливий факт: дитячі черепно-лицьові параметри - це зовсім не зменшені параметри дорослих, вони кардинально інші. Також, при підборі оправ для дитячих окулярів, зверніть увагу й на їх матеріал, розмір, місток, завушники і ті, наскільки надійно вони сидять на дитині. Більш детально про це нам розповість співробітник інтернет-магазину , в якому можна придбати оправи для дитячих окулярів в Москві.

Матеріал

Для безпеки і комфорту дітей 5-6 років, краще купувати гнучкі оправи без металевих частин. А для дітей старшого віку, можна вибрати оправи з ацетату, нейлону, поліаміду або гріламіда.

Розмір

Оправа не повинна обмежувати поле зору дитини, важливо, щоб вона відповідала його обличчю - була не надто великою і не дуже маленькою. Верх оправи повинен доходити до брів дитини. І ще, око повинне бути відцентрованим не тільки по вертикалі, але і по горизонталі. Якщо не дотриматися цього правила, може виникнути призматичний ефект, що призведе до збільшення або зменшення сили лінз.

Носовий упор

90 % ваги окулярів припадає на ніс. З цієї причини дуже важливо вибрати оправу, носовий упор якої не буде занадто великим (окуляри будуть постійно сповзати на кінчик носа) або занадто маленьким (інакше ніс може бути здавлений і буде неправильно формуватися).

Завушники

Завушники не повинні здавлювати обличчя дитини. Їх довжина також дуже важлива. Якщо завушники занадто довгі, то вони будуть постійно сповзати, а при коротких завушниках вії будуть тертися про скельця окулярів або скло буде пітніти. В ідеалі завушники повинні звужуватися до кінців і закруглятися відразу ж за вухами дитини.

Еластичні гумки

Маленькі діти дуже рухливі і активні. Щоб утримувати окуляри в надійному і правильному положенні на обличчі дитини, краще використовувати оправи з гумками замість завушників.

Стиль

При виборі форми окулярів найкраще прислухатися до бажання самої дитини, тому що чим більше йому подобаються куплені окуляри, тим з більшою охотою вона їх буде носити.

І наостанок хотілося б нагадати, що правильно підібрані окуляри не просто виправляють дефекти зору, а допомагають очам правильно розвиватися - щоб вони все життя бачили без всяких проблем.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ