здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Станції глибокого очищення - ідеальна каналізація для котеджу і заміського будинку

Грудень 25 2016

Сьогодні в інтернеті є безліч матеріалів про водоочищення в котеджах і заміських будинках, але не менш важливою складовою є ще і каналізація, при чому дане питання треба дуже ретельно продумувати.

Вигрібна яма

Найпростішим рішенням на сьогоднішній день є вигрібна яма, яка потребує min витраті води. Найчастіше, вона складається з ємності, в яку безпосередньо і надходять стічні води, їх потім відкачує машина-асенізатор (але, цю послугу треба час від часу замовляти і, відповідно, платити за неї). Це дуже простий, щоправда не зручний варіант, оскільки ви будете залежати від комунальників.

Септик

1-им варіантом є локальна каналізація (септик). Нині ця технологія далеко пішла в своєму розвитку. Установка локальної каналізації також передбачає і очищення стічних вод, яку можна проводити несколькимиметодами: біологічним, механічним, хімічним або фізико-хімічним.

Станції глибокого очищення

Але найбільш ефективно каналізаційні забруднені води очищають станції глибокого очищення - це сама справжня . Такі станції нешкідливі для навколишнього середовища, досить економічні і зручні в застосуванні. Якщо порівнювати з септиками, то такі станції очищають стічні води приблизно на 95 відсотків, мають простий монтаж, виключають неприємний запах, стійкі до морозів, прості в обслуговуванні, встановлюються в будь-який тип грунту, а також їм не потрібні послуги асенізатора.

Станція глибокого очищення води біологічним методом видаляє фосфор і здійснює процеси нітрифікації і денітрифікації. Також вона насичує киснем неочищені води, що, в свою чергу, створює просто ідеальні умови для процесу аерації. Так, стоки, які надходять перетворюються у біомаси, потім з них з'являються флоккулы, тобто злиплі частки активного мулу. Подібна автономна каналізація дозволяє створювати реактори з активним мулом, що насичується киснем на регулярній основі, завдяки чому відбувається окислення амонію у азот.

Така станція складається з 4 камер:

  • аэротанк;
  • приймальна камера;
  • вторинний відстійник;
  • стабілізатор активного мулу.

Крім того, додатково станція глибокого очищення забезпечується ще компресором і блоком автоматики.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

← Папилайт - нове засоби для... Вибираємо оправу для дитини 
Переглядів: 258
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен