Головна : Новини

Станції глибокого очищення - ідеальна каналізація для котеджу і заміського будинку

, 12:53
0 277

Сьогодні в інтернеті є безліч матеріалів про водоочищення в котеджах і заміських будинках, але не менш важливою складовою є ще і каналізація, при чому дане питання треба дуже ретельно продумувати.

Вигрібна яма

Найпростішим рішенням на сьогоднішній день є вигрібна яма, яка потребує min витраті води. Найчастіше, вона складається з ємності, в яку безпосередньо і надходять стічні води, їх потім відкачує машина-асенізатор (але, цю послугу треба час від часу замовляти і, відповідно, платити за неї). Це дуже простий, щоправда не зручний варіант, оскільки ви будете залежати від комунальників.

Септик

1-им варіантом є локальна каналізація (септик). Нині ця технологія далеко пішла в своєму розвитку. Установка локальної каналізації також передбачає і очищення стічних вод, яку можна проводити несколькимиметодами: біологічним, механічним, хімічним або фізико-хімічним.

Станції глибокого очищення

Але найбільш ефективно каналізаційні забруднені води очищають станції глибокого очищення - це сама справжня . Такі станції нешкідливі для навколишнього середовища, досить економічні і зручні в застосуванні. Якщо порівнювати з септиками, то такі станції очищають стічні води приблизно на 95 відсотків, мають простий монтаж, виключають неприємний запах, стійкі до морозів, прості в обслуговуванні, встановлюються в будь-який тип грунту, а також їм не потрібні послуги асенізатора.

Станція глибокого очищення води біологічним методом видаляє фосфор і здійснює процеси нітрифікації і денітрифікації. Також вона насичує киснем неочищені води, що, в свою чергу, створює просто ідеальні умови для процесу аерації. Так, стоки, які надходять перетворюються у біомаси, потім з них з'являються флоккулы, тобто злиплі частки активного мулу. Подібна автономна каналізація дозволяє створювати реактори з активним мулом, що насичується киснем на регулярній основі, завдяки чому відбувається окислення амонію у азот.

Така станція складається з 4 камер:

  • аэротанк;
  • приймальна камера;
  • вторинний відстійник;
  • стабілізатор активного мулу.

Крім того, додатково станція глибокого очищення забезпечується ще компресором і блоком автоматики.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ